Chris Hemsworth zapowiada rozpoczęcie zdjęć do filmu „Thor: Love and Thunder”

Wszystko wskazuje na to, że Marvel rozpocznie prace na planie filmu „Thor: Love and Thunder” zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Gwiazdor produkcji potwierdził właśnie, że zdjęcia wystartują jeszcze w tym tygodniu.

Po tym, jak w ostatnich tygodniach ogłoszono, że do Australii przybywają gwiazdy filmu „Thor: Love and Thunder”, w najnowszym wpisie na swoim Instagramie Chris Hemsworth ujawnił, że jeszcze w tym tygodniu wystartują prace na planie nowego widowiska Marvela. Oprócz Chrisa Hemswortha w głównej obsadzie filmu są już Tessa Thompson i Natalie Portman. Niedawno na planie w Australii pojawili się też Dave Bautista i Karen Gillan wcielający się w kolejno Draxxa i Nebulę w filmach o Strażnikach Galaktyki. Swój udział w produkcji potwierdził również Chris Pratt.

Czwarty „Thor” będzie czerpał z komiksowej serii „The Mighty Thor” stworzonej przez Jasona Aarona, w której Jane Foster podniosła młot Thora i była chora na raka. Z powodu epidemii koronawirusa Marvel musiał przesunąć premierę filmu z 5 listopada 2021 roku na 28 lutego 2022 roku, a następnie na 6 maja 2022 roku.

zdj. Disney