Christopher Lloyd i Jaeden Martell jako Rick i Morty w oficjalnym klipie

Na chwilę przed premierą finałowych odcinków piątego sezonu serialu „Rick i Morty” stacja Adult Swim zaprezentowała klip, w którym w dwójkę tytułowych bohaterów wcielają się Christopher Lloyd i Jaeden Martell.

Promując finałowy epizod nowego sezonu popularnej produkcji animowanej, Adult Swim zaprezentował widzom nie lada gratkę. W udostępnionym klipie możemy zobaczyć, jak rolę Ricka i Morty'ego odgrywają Christopher Lloyd znany doskonale z trylogii „Powrotu do przyszłości” oraz Jaeden Martell, którego możecie kojarzyć między innymi z nowej adaptacji powieści „To”.

Stacja Adult Swim potwierdziła przy okazji publikacji klipu, że aktorskie wersje Ricka i Morty'ego określane są jako wersje C-132. Przypomnijmy, że w animowanym serialu śledzimy losy bohaterów pochodzących ze wszechświata C-137.

Finał piątego sezonu składający się z dwóch odcinków zostanie pokazany 5 września. W Polsce zakończenie piątego sezonu zadebiutuje w poniedziałek, 6 września. Wszystkie sezonyRicka i Morty'ego” możecie w Polsce oglądać za pośrednictwem platformy HBO GO.

zdj. Adult Swim