Ciotka Armiego Hammera szykuje miniserię dokumentalną odsłaniającą rodzinne sekrety

Casey Hammer, ciotka znanego aktora Armiego Hammera, wyprodukuje ze studiem Talos Films nową miniserię dokumentalną, poświęconą historii rodziny Hammerów, w tym najnowszym doniesieniom o samym gwiazdorze znanym między innymi z filmu „Tamte dni, tamte noce”. 

Według pierwszych zapowiedzi, miniseria opowie długą historię wzlotów i upadków rodziny Hammerów, o której w ostatnich miesiącach, w odpowiedzi na liczne zarzuty wobec Armiego Hammera, rozlegle pisał między innymi magazyn Vanity Fair. 

Jak dowiedzieliśmy się z oryginalnego artykułu Vanity Fair, prapradziadek Armiego Hammera, dr Julius Hammer został skazany za nieumyślne zabójstwo po dokonaniu aborcji na żonie rosyjskiego dyplomaty. Z kolei Julian, syn Armanda Hammera – wpływowy przemysłowiec z silnymi powiązaniami ze Związkiem Radzieckim – zamordował człowieka w związku z długiem hazardowym w swoim domu w Los Angeles. 

Casey Hammer opisała historię swojej rodziny w opublikowanej w 2015 roku książce „Surviving My Birthright”. Autorka sugerowała też, że jej ojciec, Julian molestował seksualnie zarówno ją, jak i innych członków rodziny Hammerów. 

W serii dokumentalnej, Casey Hammer opowie kompleksowo o historii swojej rodziny i odda dostęp do osobistego archiwum. O projekcie wypowiedzieli się też przedstawiciele studia Talks Films:

Historia rodziny Hammerów jest jak „Sukcesja” na sterydach. Dysfunkcyjna dynastia, której mężczyźni przejawiali najgorsze, najbardziej dzikie konsekwencje uprzywilejowania. Po raz pierwszy Casey Hammer opowie nie tylko o swoich doświadczeniach, ale nakreśli historię całej rodziny. (...) Nawiązując do najnowszych zarzutów i bieżących konsekwencji, miniseria opowie porywającą historię rodziny, w której reputacja jest wszystkim, ale nic nie jest takim, jakim się wydaje. 

Źródło: Deadline / zdj.