Głośna premiera od HBO Max, czyli nowe widowisko science fiction do obejrzenia w weekend!

Na ten weekend platforma HBO Max proponuje swoim widzom filmową premierę z gatunku science fiction. To miał być kinowy hit, ale ostatecznie produkcja „65” z Adamem Driverem w roli głównej przeszłą przez duży ekran niezauważona. Teraz możecie obejrzeć ją w streamingu.

Co obejrzeć dziś na HBO Max? Kinowa nowość science fiction

Szukacie filmowej premiery na weekendowy seans? Z ciekawą propozycją przychodzi dzisiaj platforma HBO Max, która podrzuciła właśnie swoim widzom film „65”. Produkcja ta debiutowała w polskich kinach w marcu tego roku. Głównym gwiazdorem jest Adam Driver, a za jej stworzenie odpowiadają autorzy scenariusza do „Cichego miejsca”.

Nowy film science fiction trafił na HBO Max. Premiera „65” z Adamem Driverem

Część widzów dużo obiecywała sobie po tej premierze z gatunku science fiction, ale ostatecznie brak odpowiedniej kampanii promocyjnej i kiepskie recenzje sprawiły, że film przeszedł przez kina niemal niezauważony. Wśród recenzentów „65” dobrze ocenia tylko 34% tekstów, ale już w przypadku widzów wynik ten wynosi 65%. Od dzisiaj sami możecie sprawdzić, jak wypada „65”. Na platformie HBO Max film pojawił się 24 listopada i jest dostępny z polską wersją językową w postaci lektora i napisów.

O czym opowiada film „65”? Po katastrofie na nieznanej planecie pilot, Mills (Adam Driver) szybko odkrywa, że tą planetą jest Ziemia... tylko że 65 milionów lat temu. Mills i jeszcze jedyna ocalała Koa (Ariana Greenblatt) muszą przedrzeć się przez nieznany teren pełen niebezpiecznych prehistorycznych stworzeń w walce o przetrwanie.

zdj. HBO Max