Tego filmu wypatrywaliście w kinach. Niespodziewanie trafił na Prime Video!

Wielu z Was wypatrywało premiery tego filmu w polskich kinach, ale ostatecznie niegrzeczna komedia „Bottoms” w reżyserii Emmy Seligman na duży ekran w naszym kraju nie trafiła. Pojawiła się za to właśnie zupełnie niespodziewanie w streamingu!

Co dziś obejrzeć na Prime Video? Wyczekiwany film trafił do serwisu Amazona

Na platformę Prime Video zawitał wczoraj film „Na dnie”, czyli komedia oryginalnie zatytułowana „Bottoms”, która nie doczekała się polskiej dystrybucji kinowej. W Stanach Zjednoczonych film debiutował na dużym ekranie w sierpniu tego roku, ale w naszym kraju żaden z dystrybutorów nie zdecydował się na wprowadzenie tego tytułu do kin. Teraz produkcja trafiła na platformę Amazona. Film „Bottoms” możecie obejrzeć bez dodatkowych opłat w ramach podstawowego abonamentu Prime Video.

Bohaterkami komedii są dwie maturzystki, które postanowiły stworzyć swoją własną wersję „fight clubu”, by przed ukończeniem szkoły podrywać cheerleaderki. Gdy ich szalony plan się sprawdza, nowa rzeczywistość, w której się znalazły, zaczyna ich przerastać. Główne role zagrały: Ayo Edibri („Misiek”) oraz Rachel Sennott („Bodies Bodies Bodies”). W obsadzie filmu są także: Havana Rose Liu, Kaia Gerber, Nicholas Galitzine oraz Dagmara Domińczyk.

Film „Bottoms” został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków. Przy niemal 200 recenzjach pozytywnie ocenia go aż 90% ze średnią oceną 7,60 w dziesięciostopniowej skali. Wśród widzów pozytywne wrażenia po seansie miało 89% głosujących, a średnia ocena to 4,4 w pięciostopniowej skali.

zdj. Morad HEGUI / depositphotos