Gorący grudzień na SkyShowtime! Filmowe hity i wyczekiwane seriale [LISTA PREMIER]

To będzie gorący grudzień w serwisie SkyShowtime. Ostatni miesiąc roku zapowiada się na platformie wyjątkowo dobrze za sprawą głośnych premier serialowych i debiutu wielu filmowych hitów, które w poprzednich miesiącach tego roku gościły jeszcze w kinach. Jakie seriale i filmy będzie można obejrzeć w grudniu na SkyShowtime? Oto lista.

Jaki serial obejrzeć? Premiery grudnia na SkyShowtime to wielkie filmowe premiery

SkyShowtime przygotowało na grudzień głośne nowości ze świata filmu i seriali. W grudniu premierę będą miały wielkie kinowe hity takie jak „Super Mario Bros. Film”, a także „Transformers: Przebudzenie bestii”. To właśnie w grudniu do serwisu zawita dziesiąta już część popularnej serii „Szybcy i wściekli”, której przewodzi Vin Diesel. Głośną premierą grudnia będzie też serial „Lawmen: Bass Reeves”, czyli kolejny projekt od Taylora Sheridana, twórcy „Yellowstone”. Już teraz poznaliśmy także pierwszą premierę stycznia. Na początek 2024 roku serwis SkyShowtime zapowiedział w streamingu debiut filmu „Asteroid City” w reżyserii Wesa Andersona.

„Book Club: Następny rozdział” – premiera 10 grudnia

Book Club Następny rozdział kiedy premiera na Netflix SkyShowtime

Legendarne aktorki – Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen i Mary Steenburgen – powracają w filmie Book Club: Następny rozdział. W wyczekiwanym sequelu znów spotykamy najlepsze przyjaciółki z klubu książki: Diane (Keaton), Vivian (Fonda), Sharon (Bergen) i Carol (Steenburgen), które tym razem wspólnie wybierają się do Włoch na wycieczkę życia. W filmie występują również Craig T. Nelson, Giancarlo Giannini, Andy Garcia i Don Johnson. Za kamerą ponownie stanął Bill Holderman.

„Transformers: Przebudzenie bestii” – premiera 15 grudnia

Transformers Przebudzenie bestii kiedy premiera na Netflix SkyShowtime

Transformers: Przebudzenie bestii przenosi widzów w lata 90. XX w. i zabiera w wielką podróż w towarzystwie Autobotów. Prezentuje też nową frakcję – Maximali – która wspomaga pozostałych Transformersów w walce o Ziemię. Film wyreżyserował Steven Caple Jr., a główne role grają w nim Anthony Ramos i Dominique Fishback.

„Szybcy i wściekli 10” – premiera 17 grudnia

Szybcy i wściekli 10 kiedy premiera na Netflix SkyShowtime

Bijąca wszelkie rekordy seria Szybcy i wściekli przyspiesza w ostatnim rozdziale do niebotycznych prędkości i wzbija się na nowe wyżyny pod okiem reżysera specjalizującego się w kinowych hitach, Louisa Leterriera (The Transporter). Najnowsza część popędzi do krajów całego świata, aby każdy mógł zobaczyć, jak do akcji wraca wielu aktorów znanych z poprzednich filmów, w tym Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Sung Kung, Charlize Theron, Tyrese Gibson czy Chris (Ludacris) Bridges. Tym razem dołączają też do nich m.in. Jason Momoa i Daniela Melchior.

„Lawmen: Bass Reeves” – premiera 18 grudnia

Lawmen Bass Reeves kiedy premiera na Netflix SkyShowtime

Lawmen: Bass Reeves opowiada o legendarnym stróżu prawa i jego walce z bandytami na Dzikim Zachodzie. Reeves (David Oyelowo) uznawany jest za najbardziej bohaterskiego stróża prawa na Dzikim Zachodzie. Po Rekonstrukcji działał na Terytorium Indiańskim jako federalny oficer pokoju i zasłynął schwytaniem ponad 3000 groźnych przestępców bez odniesienia ani jednej rany! Lawmen: Bass Reeves to początek serialowej antologii, której kolejne części będą poświęcone innym legendarnym stróżom prawa i bandytom, którzy zapisali się na kartach historii.

„Super Mario Bros. Film” – premiera 24 grudnia

Super Mario Bros. Film kiedy premiera na Netflix SkyShowtime

Studio odpowiedzialne za animowane hity takie jak Despicable Me i Sing zaprasza na najnowszą przygodę opartą na serii popularnych gier Nintendo o wąsatym hydrauliku Mario i jego chudziutkim bracie Luigim, którzy próbują uratować księżniczkę Peach z łap potwornego Bowsera. W rolach głównych nagrodzona Złotym Globem Anya-Taylor Joy oraz mistrzowie komedii Chris Pratt i Charlie Day.

„Asteroid City” – premiera 14 stycznia

Asteroid City kiedy premiera na Netflix SkyShowtime

Nominowany do Oscara® reżyser Wes Anderson zaprasza na romantyczny komediodramat o przełomowych zdarzeniach, które w spektakularny sposób zakłócają święto młodych obserwatorów gwiazd i pasjonatów kosmosu. Niezwykłą liczbę gwiazd zobaczą też widzowie, bo w filmie występują m.in. Sophia Lillis, nagrodzony Emmy® Bryan Cranston, nagrodzony Oscarem Adrien Brody, Tom Hanks, Margot Robbie, Jason Schwartzman, Scarlett Johansson, nagrodzona Oscarem Tilda Swinton i wiele innych sław.

Premiery grudnia na SkyShowtime:

  • „Book Club: Następny rozdział” – premiera 10 grudnia
  • „Transformers: Przebudzenie bestii” – premiera 15 grudnia
  • „Szybcy i wściekli 10” – premiera 17 grudnia
  • „Lawmen: Bass Reeves” – premiera 18 grudnia
  • „Smothered” – premiera 18 grudnia
  • „Super Mario Bros. Film” – premiera 24 grudnia
  • „Asteroid City” – premiera 14 stycznia

zdj. SkyShowtime