Filmowy prezent od SkyShowtime. Kinowy przebój z 2023 roku trafił do streamingu

Dzisiaj na antenie Polsatu jak co roku będzie można obejrzeć „Kevina samego w domu”, a ramówka wszystkich stacji wypełniona jest innymi świątecznymi produkcjami. Tymczasem w streamingu debiutuje dzisiaj jedna z największych kinowych premier tego 2023 roku.

Co obejrzeć w święta? SkyShowtime proponuje wielki kinowy hit

Grudzień to dobry miesiąc dla abonentów serwisu SkyShowtime. Na ostatni okres roku platforma przygotowała trzy kinowe premiery, które podbijały, lub przynajmniej próbowały podbić kinowe ekrany w ostatnich miesiącach. Od kilku dni w ofercie serwisu znajdziecie już produkcję „Transformers: Przebudzenie bestii”, czyli najnowszą odsłonę serii o popularnych autobotach znanych z kreskówek, komiksów, a także filmów. Dzięki SkyShowtime w grudniu mogliśmy ponownie spotkać się także z najszybszą rodziną kina. Do katalogu zawitał bowiem film Szybcy i wściekli 10”, który wiosną można było oglądać w kinach. Grudniową listę kinowych premier zamyka dzisiaj największy hit z tej trójki.

Na Wigilię do SkyShowtime trafił Super Mario Bros. Film”. To animowana produkcja, która w pierwszej połowie roku zdominowała uwagę widzów i zebrała z kinowych kas aż 1,361 mld dolarów. Ostatecznie film okazał się drugim największym przebojem dużego ekranu i pokonała go jedynie „Barbie”.

Super Mario Bros. Film” do obejrzenia w streamingu

To nowe, zapierające dech w piersiach widowisko, nakręcone na podstawie gry, która od 35 lat cieszy się uznaniem milionów graczy. Bracia hydraulicy - Mario i Luigi, próbując uratować dzielnicę w której mieszkają, przypadkowo przenoszą się do różnych światów. Mario trafia do tajemniczego Grzybowego Królestwa, w którym poznaje Księżniczkę Peach. Zawiązuje z nią przymierze, by pomóc jej obronić Królestwo przed złowrogim Bowserem oraz odbić swojego brata. Czy Mario i Luigi zdołają pokonać Bowsera i ocalić Grzybowe Królestwo?

zdj. SkyShowtime