Co obejrzeć w weekend? Dwie głośne premiery seriali na SkyShowtime i Disney+

Zaczynamy weekend, a to oznacza, że przed nami nowa porcja filmowych i serialowych premier przygotowanych przez platformy streamingowe. Tym razem lista nowości zawiera głównie produkcje od takich serwisów jak Netflix, Disney+ i SkyShowtime. Co w takim razie obejrzeć dziś wieczorem?

Serial „Tatuażysta z Auschwitz” trafił na SkyShowtime

Tatuażysta z Auschwitz seria

Najgłośniejszą premierą piątku jest serial „Tatuażysta z Auschwitz” od platformy SkyShowtime. Produkcja bazuje na popularnej powieści opowiadającej inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię jeńca niemieckiego obozu Auschwitz, który został przydzielony do tatuowania numerów nowym więźniom. 

Historia motywowana jest wspomnieniami Laliego i Gity Sokolov, którzy poznali się jako więźniowie w Auschwitz. Krótko po przybyciu na miejsce Lali zostaje jednym z tatuażystów odpowiedzialnych za nanoszenie numerów identyfikacyjnych na ramiona współwięźniów. Pewnego dnia poznaje Gitę (Anna Próchniak), której tatuuje na ramieniu więzienny numer. Lali i Gita zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia – tak wygląda początek tej niezapomnianej opowieści o uczuciach i odwadze.

Co obejrzeć w streamingu? Nowy serial na Disney+

Karl Lagerfeld serial

Platforma Disney+ odpowiada natomiast premierę serialu „Becoming Karl Lagerfeld” bazującego na bestsellerowej biografii „Kaiser Karl”, która przenosi nas do Paryża lat 70. i dokumentuje wyboistą drogę na szczyt słynnego projektanta mody.

Dodajmy do tego, że w serwisie pojawił się dzisiaj trzeci sezon serialu kryminalnego „Ojciec chrzestny Harlemu”, którego gwiazdorem jest Forest Whitaker. Warto odnotować, że udostępniony został od razu cały sezon składający się z 10 odcinków.

Co obejrzeć? Premiery (7 czerwca)

Na Netflix

  • „Hierarchia”
  • „Doskonale dopasowani” Sezon 2

Na Disney+

  • „Becoming Karl Lagerfeld” sezon 1
  • „Queenie” sezon 1
  • „Ojciec chrzestny Harlemu” sezon 3
  • „Wujek Samsik: Koreański sen”

Na SkyShowtime

  • „Tatuażysta z Auschwitz”

zdj. Disney / SkyShowtime