Film na wieczór? Na VOD trafił kryminalny thriller z Liamem Neesonem

Na VOD debiutuje dzisiaj kolejny film akcji z udziałem Liama Neesona. Popularny aktor zagrał niedawno w irlandzkiej produkcji kryminalnej „Kraj świętych i grzeszników”. Obok niego w obsadzie pojawił się między innymi Jack Gleeson, którego pamiętacie zapewne z „Gry o tron”. Sprawdźcie, gdzie go można obejrzeć.

Co obejrzeć wieczorem? Nowy akcyjniak z Liamem Neesonem

Akcja filmu rozgrywa się w odległej irlandzkiej wiosce, gdzie świeżo emerytowany zabójca próbuje wieść spokojne życie, ale szybko uświadamia sobie, że są grzechy, których nie da się pogrzebać i zostaje wciągnięty w śmiertelną grę w kotka i myszkę z trójką żądnych zemsty terrorystów.

Film „Kraj świętych i grzeszników” zadebiutował dzisiaj w Polsce na platformach VOD. Możecie wypożyczyć go między innymi na Prime Video, który jest najtańszą opcją (14,99 zł) oraz Rakutenie i Premierach CANAL+.

Oprócz Gleesona i Neesona w filmie zagrali także: Ciarán Hinds („Belfast”), Kerry Condon („Rzym”), Colm Meaney („Prawo zemsty”), Desmond Eastwood („Normalni ludzie”), Sarah Greene („Dom grozy”), Conor MacNeill („Oblężenie Jadotville”), Seamus O’Hara („Gra o tron”) oraz Valentine Olukoga („Niezapomniane”).

zdj. Netflix