Co wiemy o 4. sezonie „The Boys”? Ujawniono pięć kluczowych informacji

Po zakończeniu emisji pierwszego sezonu „Pokolenia V” pozostaje nam czekanie na przyszłoroczną premierę czwartego sezonu „The Boys”. Co wiemy o nadchodzącej serii? Ujawniono właśnie pięć istotnych informacji na temat kolejnej rundy wielkiego starcia Chłopaków z Homelanderem.

Co wiemy o czwartym sezonie „The Boys”? Pięć kluczowych informacji

Serial „The Boys” wróci do nas z nowymi odcinkami w 2024 roku. Ostatnio jego uniwersum powiększyło się o pierwszy aktorski spin-off pod tytułem „Pokolenie V”. Finałowy odcinek tej produkcji zafundował nam pojawienie się dwóch najważniejszych postaci ze świata „Chłopaków” – chodzi oczywiście o RzeźnikaOjczyznosława, którzy od trzech sezonów toczą ze sobą regularną walkę. Serial wprowadził też istotny wątek wirusa dotykającego superbohaterów i wiemy już, że wątek ten będzie kontynuowany w czwartym sezonie głównego serialu. Amazon podzielił się z nami pięcioma informacjami dotyczącymi fabuła czwartej serii.

1. Jeśli chodzi o chronologię sezonów, to akcja czwartej serii „The Boys” rozgrywa się mniej więcej miesiąc po wydarzeniach z finału „Pokolenia V”. Wcześniej twórcy seriali sugerowali, że będzie to jeszcze krótszy odstęp wynoszący tylko kilka dni.

2. Mamy już pewność, że Rzeźnik wie o wirusie wpływającym na superbohaterów. Możemy więc być pewni, że będzie chciał go wykorzystać  do swojej krucjaty. Aktualnie wirus znajduje się w posiadaniu wiceprezydent Victorii Neuman (Claudia Doumit), którą grupa Rzeźnika obrała pod koniec trzeciego sezonu na celownik.

3. Jedną z największych ujawnionych rewelacji jest fakt, że Homelander stanie w nowym sezonie przed sądem za odcięcie głowy jednemu z protestujących w finałowych fragmentach trzeciej serii. Będzie to głośny proces, a Vought stworzył nawet na tę okazję specjalny #HomeFree.

The Boys sezon 4 co wiemy

4. Mamy też kolejne potwierdzenie, że seriale „The Boys” i „Pokolenie V” będą działy się po sobie. Wydarzenia z czwartej serii doprowadzą do drugiego sezonu „Gen V”, który został już potwierdzony.

5. Mimo sporych powiązań między tymi tytułami twórcy przekonują, że znajomość spin-offu nie jest niezbędna, aby zrozumieć główną serię o Chłopakach.

Dodajmy jeszcze, że ujawnione wcześniej plakaty czwartego sezonu zapowiadają, że do bohaterów wrócimy na chwilę przed lub po wyborach prezydenckich. Wszystko wskazuje na to, że ich wynik będzie korzystny dla wspomnianej senator Neuman i jej sojusznika Homelandera (Antony Starr) stojącego teraz na czele firmy Vought.

zdj. Prime Video