Marvel ujawnia tajemnice serialu „Loki”. Co stało się po wielkim wybuchu?

Drugi sezon „Lokiego” wielkimi krokami zbliża się do końca. Na chwilę przed premierą przedostatniego odcinka Marvel pokazał zwiastun rzucający nowe światło na wydarzenia z dwóch finałowych epizodów. Przed jakim zadaniem stanie Loki po ostatnim szokującym wydarzeniu? Znamy już odpowiedź. Co wydarzy się w finałowych odcinkach „Lokiego”? Marvel pokazał zwiastun

Co wydarzy się w finałowych odcinkach „Lokiego”? Marvel pokazał zwiastun

W czwartym odcinku drugiego sezonu „Lokiego” doszło do wielkiego wybuchu wrzeciona mającego kontrolować tworzące się nowe linie czasowe. Gigantyczna eksplozja powinna doprowadzić do zagłady całej agencji, a w tym znajdujących się w niej bohaterów, czyli Lokiego, Sylvie, B-15, O.B. i całkowitej zagłady lub resetu wszystkich linii czasowych i tym samym całego znanego nam uniwersum Marvela. Przed premierą zwiastuna fani mieli dwie teorie na temat tego, co stało się z bohaterami znajdującymi się podczas wybuchu w TVA. Pierwsza z nich mówiła, że trafią do Pustki, gdzie zsyłane były przez agencję warianty z niechcianych linii lub znajdą się z powrotem w swoich liniach czasu. Zwiastun ujawnia, że twórcy zdecydowali się na drugie z rozwiązań.

Wygląda na to, że Loki będzie podróżował w czasie, aby odnaleźć swoich przyjaciół z TVA w ich poprzednich wcieleniach. Zgodnie z przewidywaniami otrzymaliśmy między innymi potwierdzenie, że Mobius był kiedyś sprzedawcą skuterów wodnych. Zwiastun potwierdza też, że trafimy jednak do Pustki, ale za sprawą Ravonny Renslayer, która trafiła w to miejsce po tym, jak została zgładzona przez Sylvie.

Przedostatni odcinek nowego sezonu „Lokiego” zadebiutuje w Polsce już w piątek nad ranem na platformie Disney+. Ostatni epizod pojawi się tydzień później.

zdj. Marvel