Cobie Smulders zamiast Betty Gilpin w obsadzie „American Crime Story: Impeachment”

Dzień po tym, jak FX udostępniło w sieci pierwszy teaser „American Crime Story: Impeachment” dowiedzieliśmy się, że w ostatniej chwili doszło do roszady w obsadzie produkcji. Zamiast Betty Gilpin w serialu pojawi się Cobie Smulders, znana z widowisk Marvela oraz sitcomu „Jak poznałem waszą matkę”.

Gilpin miała wcielić się w rolę Ann Coulter, kontrowersyjnej komentatorki politycznej z poglądami republikańskimi, ale na angaż wpłynęły przeróżne opóźnienia produkcyjne związane z pandemią koronawirusa i lockdownem. 

Przypomnijmy, że trzeci sezon antologicznego serialu opowie prawdziwą historię romansu Billa Clintona z Monicą Lewinsky i jego bezpośredniej konsekwencji: impeachmentu prezydenta USA. Linda Tripp, w którą wciela się Sarah Paulson odegrała istotną rolę w ujawnieniu skandalu, potajemnie nagrywając rozmowy telefoniczne, w których Monica Lewinsky opowiadała o romansie z ówczesnym prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Billa Clintona zagra w produkcji Clive Owen. Więcej informacji o obsadzie oraz pierwszy teaser serii znajdziecie w tym miejscu. Premiera 7 września.  

Źródło: ABC / zdj. CBS