Cole Sprouse zagra w kolejnym filmie od studia Lionsgate

Cole Sprouse związał się nową umową z wytwórnią Lionsgate. Aktor, który niedawno został także producentem przy okazji podcastu „Borrasca” będzie zaangażowany w stworzenie nowej produkcji dla studia.

Jak na razie szczegóły nowego projektu, do którego zrealizowania zobowiązał się Cole Sprouse pozostają tajemnicą. Możemy być jednak pewni, że bliższa współpraca aktora z wytwórnią Lionsgate jest owocem sporego sukcesu finansowego filmu „Trzy kroki od siebie”, który debiutował w kinach w 2019 roku. Film zebrał od widzów na całym świecie ponad 91,5 mln dolarów, podczas gdy jego budżet wyniósł zaledwie 7 mln.

Przypomnijmy, że Cole Sprouse jest już zaangażowany w jeden z najnowszych projektów studia Lionsgate. Aktor wystąpi w komedii muzycznej pod tytułem „Undercover”, której gwiazdą będzie także Zachary Levi. Film opowie historię rockmana, który został ojcem i aby zarobić na utrzymanie dziecka, potajemnie dołącza do grupy młodych muzyków grających na weselach covery popularnych utworów. Gdy jego angaż w grupie zostaje zdemaskowany, bohater na nowo będzie musiał odkryć, co jest tak naprawdę ważne w życiu.

źródło: deadline.com / zdj. Lionsgate