Colin Farrell wraca jako Pingwin we własnym serialu! Zwiastun spin-offu „Batmana”!

Promocja platformy Max nabiera rozpędu. Jedną z produkcji, która ma przyciągać do nowego serwisu streamingowego jesienią tego roku, będzie „Pingwin”, czyli spin-off i jednocześnie kontynuacja filmu „Batman” z Robertem Pattinsonem. Zobaczcie nowy zwiastun serialu inspirowanego „Człowiekiem z blizną” z Alem Pacino.

Colin Farrell wraca do świata „Batmana

Serial opowie historię Oswalda Cobblepota i pokaże, jak znany z komiksów złoczyńca wykorzystuje chaos zaprowadzony w Gotham przez Riddlera do przejęcia władzy nad przestępczym światem w mieście Mrocznego Rycerza. W serialu zagłębimy się w mroczne rejony Gotham i poznamy zupełnie nowych bohaterów tego świata.

Jedną z nich będzie Sofia Falcone, córka Carminego Falcone, byłego bossa mafii z Gotham City, którego w filmie „Batman” zagrał John Turturro. Bohaterkę sportretowała w serialu Cristin Milioti znana między innymi z drugiego sezonu „Fargo”.

Sprawdź też: Ile w Polsce będą kosztowały pakiety Max? Podwyżka jest nieunikniona.

Za scenariusz do serialu odpowiada Lauren LeFranc, pracująca wcześniej przy takich produkcjach jak Agenci T.A.R.C.Z.Y. czy Chuck. Głównym reżyserem serialu został natomiast Craig Zobel, twórca takich filmów jak „Polowanie” czy „Siła perswazji”. Serial Pingwin pojawi się na platformie Max jesienią tego roku.

zdj. HBO Max