Colin Woodell zagra z Kaley Cuoco w nowym serialu HBO Max

Colin Woodell został drugą gwiazdą serialu „The Flight Attendant”, w którym główną rolę zagra Kaley Cuoco mająca być także jedną z producentek wykonawczych serii.

Woodell wcieli się w Buckleya, aktora i „konesera whisky”, który będzie obiektem zainteresowania bohaterki granej Cuoco. Colin Woodell występował w takich produkcjach jak: „Noc oczyszczenia”, „The Originals”, „Masters of Sex” oraz „Pokojówki z Beverly Hills”.

Produkcja powstanie dla platformy streamingowej HBO Max przygotowywanej przez WarnerMedia i będzie opierać się na powieści Chrisa Bohjaliana. Główną bohaterką historii jest Cassandra Bowden, uzależniona od alkoholu stewardessa, która wykorzystuje swoją pracę do nawiązywania krótkich znajomości w wielu zakątkach świata. Pewnego ranka kobieta budzi się w hotelu w Dubaju obok martwego mężczyzny, a próbując przypomnieć sobie, co wydarzyło się zeszłej nocy, wikła się w kolejne kłamstwa i tylko pogarsza swoją sytuację.

Scenariusz do serialu napisze Steve Yockey, a jednym z producentów będzie Greg Berlanti pracujący przy serialach „Supergirl” i „Flash”.

źródło: Deadline.com / zdj. ABC