Come Together - oficjalny teledysk do Justice League oraz kolejny utwór z soundtracku

Cover utworu Come Together w wykonaniu Gary’ego Clarka Jr, który pojawiał się w wielu materiałach promocyjnych filmu Liga Sprawiedliwości, właśnie otrzymał oficjalny teledysk. Do sieci trafił również kolejny utwór z soundtracku przygotowany przez Danny’ego Elfmana. Posłuchajcie sami.

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

 Justice League zadebiutuje w polskich kinach 17 listopada 2017 roku. W rolach głównych wystąpią: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Amy Adams, Jason Momoa, Ezra Miller i J.K. Simmons oraz Patrick Wilson. Za reżyserię odpowiadają Zack Snyder i Joss Whedon.