Córka Michaela Sheena dołącza do obsady autosatyrycznej komedii z Nicolasem Cage'em

Lily Sheen, córka Michaela Sheena i Kate Beckinsale dołączyła do obsady kolejnego filmu z Nicolasem Cage'em. W „The Unbearable Weight of Massive Talent” młoda aktorka wcieli się w rolę Addy, córki głównego bohatera.

Film opowie o Nicolasie Cage'u – przebrzmiałym aktorze z marginesu, znajdującym się  w położeniu bez ani jednej nadchodzącej roli. Jakby tego było mało, Cage zmaga się z problemami finansowymi i zostaje zmuszony do zjawienia się na przyjęciu urodzinowym granego przez Pedro Pascala meksykańskiego miliardera, który jest fanem aktora i chce pokazać mu swój filmowy scenariusz.

Cage zostaje jednak poinformowany przez CIA, że miliarder jest tak naprawdę szefem meksykańskiego kartelu narkotykowego, który uprowadził córkę meksykańskiego kandydata na prezydenta. Agencja wywiadowcza chce więc, aby Cage pomógł w ujęciu groźnego przestępcy, ale sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy Meksykanin potajemnie sprowadza na przyjęcie córkę Cage'a i jego byłą żonę, aby pogodzić zwaśnioną rodzinę. Filmowy Cage oprócz problemów z karierą, meksykańskim kartelem i napiętymi relacjami z nastoletnią córką będzie musiał również radzić sobie z jego wyimaginowanym przyjacielem – wersją samego siebie z lat 90. ubiegłego wieku. Młody Nicolas Cage będzie wypominał realnemu Cage'owi, że ten przyjmował role w kiepskich filmach i przez to nie jest już wielką gwiazdą.

Haddish zagra ekscentryczną agentkę próbującą rozbić organizację przestępczą. To właśnie jej bohaterka będzie odpowiedzialna za namówienie Cage'a do udziału w niebezpiecznej misji. Kilka dni temu w filmie w roli byłej żony Nicolasa Cage'a obsadzono Sharon Horgan.

Reżyserem filmu jest Tom Gormican, który napisał scenariusz przy pomocy Kevina Ettena. Produkcja ma trafić do kin 19 marca 2021.

Źrodło: Deadline / zdj. Momentum Pictures / IMDB