Courtney Cox zagrała w komedio-horrorze stacji Starz. Kiedy premiera?

Courtney Cox, czyli aktorka znana najlepiej z cyklu „Krzyk” i serialu „Przyjaciele”, zagrała główną rolę w nowym serialu stacji Starz. Produkcja zatytułowana „Shining Vale”, opisywana jako horror z elementami komedii, ma trafić do ramówki amerykańskiej stacji w przyszłym roku, a dokładnie 6 marca.

„Shining Vale” opowie historię pewnej dysfunkcyjnej rodziny, która przeprowadza się z wielkiego miasta do domku w małej mieścinie. Jak wkrótce się okazuje, w nowym domu doszło niegdyś do makabrycznych zdarzeń, a zły siły, które nigdy go nie opuściły, raz jeszcze budzą się do życia. A jednak, ich działanie dostrzega tylko Pat (w tej roli Cox), wymęczona matka rodziny i sfrustrowana pisarka. Bohaterka wychodzi z założenia, że albo została opętana, albo cierpi na depresję. Symptomy są zaskakująco podobne.

Każdy z odcinków serialu ma potrwać około pół godziny. Twórcami produkcji są Jeff Astrof i Sharon Horgan. W obsadzie znaleźli się też Mira Sorvino, Greg Kennear, Meerrin Dungey, Gus Birney, Dylan Gage oraz Judith Light. Produkują Warner Bros. Television i Lionsgate Television. Za reżyserię pilotażowego odcinka odpowiadała Dearbhla Walsh („Opowieść podręcznej”).

Zdjęcie z filmu Shining Vale

Zdjęcie z filmu Shining Vale

Zdjęcie z filmu Shining Vale

źródło: Bloody Disgusting / zdj. Starz