Koniec „Cudotwórców”. Serial z Danielem Radcliffem nie dostanie piątego sezonu!

To koniec serialowych przygód „Cudotwórców”. Stacja TBS odpowiadająca za produkcję, w której główne role grają Daniel Radcliffe oraz Steve Buscemi, zdecydowała o anulowaniu serialu po czterech sezonach.

To koniec serialuCudotwórcy”. Nie będzie piątego sezonu

Serial „Cudotwórcy” to serialowa antologia, w której każdy sezon przedstawiał widzom inną, komediową historię. Elementem wspólnym dla wszystkich serii byli jedynie odtwórcy głównych ról. W pierwszym sezonie śledziliśmy losy Boga i jego Anioła, w drugim przenieśliśmy się do średniowiecza, aby śledzić losy wieśniaków i ich króla, który nie grzeszy inteligencją.

Trzecia seria zabrała nas z kolei na dziki zachód, a w czwartym i jak się właśnie okazało, ostatnim sezonie, Buscemi, Radcliffe, Geraldine Viswanathan, Karan Soni i Jon Bass trafili do dystopijnej wersji przyszłości, w której roiło się od radioaktywnych mutantów i zabójczych robotów.

Informację o anulowaniu serialu otrzymujemy niespełna trzy miesiące po wyemitowaniu finału czwartej serii. W Polsce serial emitowany był przez cztery sezony na platformie HBO Max.

źródło: tvline.com / zdj. TBS