„Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, „Ród smoka” i inne. Premiery lutego na DVD, Blu-ray i 4K UHD

Znamy lutowe zapowiedzi dystrybutora Galapagos. Na drugi miesiąc 2023 roku wydawca przygotował między innymi premierę edycji DVD i Blu-ray z superbohaterskim widowiskiem „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” oraz edycję Ultra HD Blu-ray pierwszym sezonem hitowego serialu „Ród smoka”.

Pierwszą premierą lutego wyznaczoną na 9 lutego będzie komedię romantyczną „Bros”, w której główne role zagrali Luke Macfarlane oraz Billy Eichner. Produkcja doczeka się w polskiej dystrybucji standardowej edycji na nośniku DVD. Tego samego dnia do sprzedaży trafią też płyty z superbohaterskim widowiskiem „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. W przypadku najnowszej produkcji Marvela możemy liczyć na standardowe wydania na DVD i Blu-ray. Tym razem zabraknie jednak dodatkowej edycji w steelbooku, którą zazwyczaj otrzymywały filmy MCU.

Sprawdź też: Wiemy już, kiedy „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” trafi na Disney+. Uzbrójcie się w cierpliwość.

Na 14 lutego wyznaczono natomiast debiut fizycznych wydań z pierwszym sezonem „Rodu smoka”. Popularny serial od HBO trafi w Polsce na każdy z trzech nośników DVD, Blu-ray i 4K UHD. W ofercie dostępne będą standardowe wydania w plastikowych opakowaniach. Dystrybutor nie przygotował edycji w steelbooku. Ostatnia premiera lutego to animacja „Dziwny świat” od Disneya. Podobnie jak wszystkie animowane premiery tego studia w Polsce doczeka się ona tylko premiery na płytach DVD.

Lutowe premiery na DVD, Blu-ray i 4K UHD:

  • „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” na Blu-ray i DVD – premiera 9 lutego
  • „BROS” na DVD – premiera 9 lutego
  • „Ród Smoka” sezon 1 na 4K UHD, Blu-ray i DVD – premiera 14 lutego
  • „Dziwny świat” na DVD – premiera 15 lutego

zdj. Disney