Czarownica powraca - pierwszy plakat, opis fabuły i nowa data premiery!

Disney pokazał przed momentem pierwszy plakat filmu "Czarownica 2", na którym pojawiła się tytułowa bohaterka grana przez Angelinę Jolie. Plakat zdradził również podtytuł produkcji, o którym spekulowano już od dłuższego czasu, a studio opublikowało dodatkowo pierwszy, krótki opis fabuły i poinformowało o nowej dacie premiery. Zobaczcie sami.

Wiemy już zatem, że film będzie nosił tytuł "Maleficent: Mistress Of Evil" i zadebiutuje w kinach 18 października 2019 roku. Początkowo premiera wyznaczona była na 29 maja 2020 roku. W oficjalnym opisie fabuły czytamy:

Film "Czarownica 2" kontynuuje opowiadanie historii o skomplikowanej relacji pomiędzy tytułową Czarownicą i przyszłą królową. W nowej części bohaterki spotkają nowych sojuszników, ale także przeciwników, przed którymi będą musiały chronić swoje królestwo i zamieszkujące go magiczne stworzenia.

D0-xRKcU4AEbCVf.jpg large.jpg

W roli głównej powróci Angelina Jolie (Czarownica), na ekranie ponownie pojawi się również Elle Fanning (Aurora), a w nowej roli wystąpi Michelle Pfeiffer jako Królowa Ingrith.

Za reżyserię odpowiedzialny będzie Joachim Rønning, natomiast scenariusz do produkcji opracowali wspólnie Jez Butterworth i Linda Woolverton. Oprócz wspomnianych gwiazd w obsadzie znaleźli się również: Harris Dickinson jako Książe Phillip, Chiwetel Ejiofor, Ed Skrein i Robert Lindsay i Jenn Murray.

źródło: Comingsoon.net zdj.Disney