Czas na finałowe odcinki „Bridgertonów”! Tak zakończy się 3. sezon hitowego serialu Netfliksa

Hitowy serial „Bridgertonowie” podbił ostatnio serca widzów Netfliksa i niedługo ponownie będziemy mogli wrócić do kostiumowego świata gorących romansów. Streamingowy gigant pokazał właśnie światu zwiastun drugiej połowy trzeciego sezonu hitowej produkcji. Kiedy „Bridgertonowie” wrócą do nas z finałowymi odcinkami trzeciej serii? Przekonajcie się.

3. sezon „Bridgertonów” wraca z drugą połową. Kiedy nowe odcinki trafią na Netflix?

Penelope Featherington (Nicola Coughlan) w końcu zrezygnowała z długo utrzymywanego zauroczenia Colinem Bridgertonem (Luke Newton) po usłyszeniu jego lekceważących słów na jej temat, jeszcze w poprzednim sezonie. Zdecydowała jednak, że nadszedł czas, aby znaleźć męża, a najlepiej takiego, który zapewni jej wystarczającą niezależność, by móc kontynuować podwójne życie jako Lady Whistledown, z dala od matki i sióstr. Jednak brak pewności siebie sprawia, że próby małżeństwa Penelopy kończą się spektakularną porażką.

Tymczasem Colin powrócił z letnich podróży z zupełnie nowym wizerunkiem i dużym poczuciem pewności siebie. Jest jednak przygnębiony, gdy uświadamia sobie, że Penelope, jedyna osoba, która zawsze doceniała go takim, jakim był, traktuje go obojętnie. Chcąc odzyskać jej przyjaźń, Colin oferuje Penelope pomoc w znalezieniu męża.

Sprawdź też: Oto serialowe hity czerwca: Netflix, Disney+ i SkyShowtime z mocnymi premierami na ten tydzień!

Ale kiedy jego lekcje zaczynają działać trochę zbyt dobrze, Colin musi zmierzyć się z tym, czy jego uczucia do Penelope są naprawdę tylko przyjacielskie. Sprawy komplikuje jej konflikt z Eloise (Claudia Jessie), która znalazła nową przyjaciółkę w bardzo nietypowym miejscu, podczas gdy rosnąca obecność Penelope w środowisku sprawia, że jeszcze trudniej jest utrzymać jej alter ego Lady Whistledown w tajemnicy.

Pierwsze odcinki trzeciego sezonu „Bridgertonów” debiutowały na platformie Netflix 16 maja i przyciągnęły gigantyczną widownię – ponad 41 milionów wyświetleń w ciągu pierwszych czterech dni. Część druga nowej serii „Bridgertonów”, wraz z ostatnimi czterema odcinkami sezonu, pojawi się  w serwisie streamingowym 13 czerwca 2024 roku

zdj. Netflix