Czas rozstrzygnąć o losach ludzkości! „Łasuch” wraca z finałowym sezonem na Netflix

Netflix szykuje się na czerwiec pełen filmowych i serialowych premier. Jedną z nich która doczekała się właśnie zwiastuna, będzie trzeci i zarazem finałowy sezon „Łasucha”, znakomicie przyjętej odcinkowej adaptacji komiksów Jeffa Lemire'a, której głównym producentem jest Robert Downey, Jr.

Łasuch” wraca z ostatnim sezonem na Netflix – premiera już za chwilę!

W trzecim sezonie po pokonaniu generała Abbota w domku Pubby Gus (Christian Convery), Jepperd (Nonso Anozie), Becky (Stefania LaVie Owen) i Wendy (Naledi Murray) wyruszają w podróż na Alaskę, aby odnaleźć matkę Gusa, Ptaszynę (Amy Seimetz), która szuka źródła tajemniczej, śmiertelnej Przypadłości. Po drodze dołącza do nich dr Singh (Adeel Akhtar), który ma własne — niebezpieczne — zdanie na temat roli Gusa w pokonaniu wirusa. Pojawia się nowe zagrożenie w osobach Helen Zhang (Rosalind Chao), jej córki Rosie (Kelly Marie Tran) i okrutnych wilczków.

Sprawdź też: Netflix zaskakuje premierami! 40 filmów od konkurencji trafi na platformę!

Ta grupa chce sprawić, aby znów rodzili się ludzie, i uważa, że Gus jest kluczem do realizacji jej planu. Wędrując przez niebezpieczne tereny, Gus i jego przyjaciele znajdują schronienie w placówce na Alasce, gdzie spotykają nowe postaci, w tym Sianę (Cara Gee) i jej córkę hybrydę Nukę (Ayazhan Dalabayeva). Czas na znalezienie odpowiedzi się kończy, sojusze zostają wystawione na próbę, losy się przeplatają, a wszystko to prowadzi do ekscytującego punktu kulminacyjnego, który zadecyduje o przyszłości ludzkości i hybryd.

Premiera finałowego sezonu zaplanowana jest już na 6 czerwca tego roku.

zdj. Netflix