Czas trwania filmu „Furiosa: Saga Mad Max” ujawniony! Będzie znacznie dłużej niż ostatnio

Nie możecie się już doczekać powrotu do postapokaliptycznego świata Mad Maxa? Mamy dobrą wiadomość. To nie będzie krótka przejażdżka. Czas trwania filmu „Furiosa: Saga Mad Max” został potwierdzony i mamy już pewność, że w towarzystwie Anyi Taylor-Joy i Chrisa Hemswortha spędzimy grubo ponad 2 godziny.

Znamy czas trwania filmu „Furiosa: Saga Mad Max”. Anya Taylor-Joy na nowej fotce

W Hollywood trwa ostatnio moda na długie filmowe seanse i najnowsza produkcja studia Warner Bros. zamierza podporządkować się ostatnim trendom. Z ujawnionych właśnie informacji wynika, że czas trwania filmu „Furiosa: Saga Mad Max” znacznie przekroczy metraż poprzedniego widowiska z tego uniwersum, czyli produkcji „Mad Max: Na drodze gniewu” z 2015 roku. Film, w którym wystąpili Tom Hardy i Charlize Theron trwał dokładnie 120 minut.

Jego prequel wchodzący za miesiąc do kin potrwa prawie pół godziny dłużej. Film „Furiosa: Saga Mad Max” będzie trwał dokładnie 2 godziny i 28 minut. Wyraźnie dłuższy czas trwania wynika przede wszystkim z tego, że historia Furiosy obejmie wydarzenia rozgrywające się na przestrzeni 15 lat, a sam film podzielony ma być na trzy rozdziały.

Sprawdź też: Netflix ma nowy niespodziewany hit! Ten serial oglądają teraz wszyscy.

O czym opowie film „Furiosa: Saga Mad Max”? Kiedy świat upada, młoda Furiosa zostaje uprowadzona z Zielonego Miejsca Wielu Matek. Wpada w ręce potężnej Hordy Bikerów, której przewodzi watażka Dementus. Po przebyciu Pustkowi porywacze docierają do Cytadeli, gdzie rządzi Wieczny Joe. Dwóch tyranów zaczyna walkę o władzę, Furiosa zaś musi przetrwać wiele prób, jednocześnie gromadząc środki, które pozwolą jej wrócić do domu.

Anya Taylor-Joy w filmie Furiosa Saga Mad max

zdj. Warner Bros.