Czekacie na 3. sezon „Yellowjackets”? Christina Ricci zapowiada „szokujący” i „brutalny” powrót

Od roku czekamy na powrót serialu „Yellowjackets” i na razie wszyscy fani produkcji powinni uzbroić się w kolejne pokłady cierpliwości, bo produkcja na pewno nie powróci w tym roku, ale na osłodę tego dłużącego się oczekiwania, mamy dla Was dobre wiadomości od jednej z gwiazd produkcji. Christina Ricci obiecuje, że nowy sezon będzie jeszcze bardziej „szokujący” i „brutalny”.

 Co z trzecim sezonem „Yellowjackets”? Będzie „szokujący” i „brutalny”

Na postęp prac nad trzecim sezonem serialu mocno wpłynął zeszłoroczny strajk scenarzystów z Hollywood. Dosłownie na chwilę po rozpoczęciu prac w pokoju scenarzystów doszło do rozpoczęcia protestu, w wyniku którego doszło do wstrzymania wszelkich prac nad tworzonymi tekstami do filmowych i serialowych produkcji. Protest trwał przez niespełna pięć miesięcy i negatywnie wpłynął nie tylko na „Yellowjackets”, ale też dziesiątki innych produkcji.

Powoli twórcy nadrabiają zaległości, co potwierdziła właśnie w nowym wywiadzie Christina Ricci wcielająca się w jedną z głównych bohaterek produkcji. Aktorka przekonywała, że w najnowszych odcinkach twórcy jeszcze mocniej postawią na brutalne i szokujące wydarzenia. „Ten sezon będzie jeszcze bardziej szokujący i zaskakujący niż poprzednie” – obiecuje Ricci. „Na pewno będzie brutalnie. Ale dorzucili do tego też sporo humoru. Więc myślę, że to będzie po prostu… niezwykle w stylu Yellowjackets”.

Yellowjackets sezon 3

Dla bohaterki granej przez Ricci drugi sezon Yellowjackets” zakończył się wydarzeniami, które mogłyby poważnie wpłynąć na psychikę Misty. Aktorka sugeruje jednak, że nic nie jest w stanie złamać jej bohaterki. W rozmowie z Hollywood Reporter, przyznała:Wybaczyła sobie to, co zrobiła swoim przyjaciołom na pustkowiu i myślę, że jest osobą, która potrafi pokonać wszystko, ponieważ zdołała przeżyć. Gdyby wydarzenia w jej życiu miały ją zniszczyć, już by to zrobiły”.

Trzeci sezon „Yellowjackets” powróci najwcześniej w 2025 roku, ale warto pamiętać, że twórcy zapowiedzieli już jakiś czas temu, że jeszcze przed nadejściem nowej serii wypuszczą bonusowy odcinek serialu stanowiący pomost pomiędzy wydarzeniami z drugiego i trzeciego sezonu.

zdj. Showtime