Czołowi scenarzyści Marvela dostaną swój panel na  Comic-Conie w San Diego

Wiemy już, że po rocznej przerwie Marvel ponownie będzie promował swoje filmy na tegorocznym Comic-Con w San Diego. Wczoraj ujawniono, że swój panel na imprezie otrzymają bracia Russo, a dzisiaj dowiedzieliśmy się, że fani będą mogli spotkać się na imprezie również z duetem czołowych scenarzystów MCU. Poznajcie szczegóły.

Joe i Anthony Russo, odpowiadający za reżyserię filmów „Avengers: Koniec gry”, „Avengers: Wojna bez granic” oraz dwóch filmów o przygodach Kapitana Ameryki pojawią się na własnym panelu w piątek (19 lipca) o godzinie 11:00.

Dzisiaj wiemy już, że godzinę wcześniej w tej samej hali odbędzie się spotkanie ze scenarzystami filmów Marvela. O godzinie 10:00 z fanami spotkają się Christopher Markus i Stephen McFeely. Duet scenarzystów odpowiada za historię do takich filmów jak: „Avengers: Koniec gry”, „Avengers: Wojna bez granic”, „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”, „Thor: Mroczny świat” i „Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie”.

Panel ze scenarzystami poprowadzi Jeff Goldsmith z Backstory Magazine. Przedmiotem panelu będą przede wszystkim zagadnienia związane z filmami Marvela. Fani będą mogli poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania oraz dowiedzieć się, jak przebiega proces tworzenia filmowych historii z ich ulubionymi bohaterami.

Tegoroczna edycja Comic-Conu w San Diego odbędzie się między 18 a 21 lipca.

źródło: Comicbookmovie.com