Cztery filmy o Batmanie na 4K UHD w czerwcu - znamy szczegóły

Studio Warner Bros. potwierdziło, że 4 czerwca do sprzedaży w USA trafią wydania 4K UHD z czterema klasycznymi filmami o Batmanie. Poznaliśmy właśnie pierwsze szczegóły na temat specyfikacji i okładki wydań. Przekonajcie się sami.

Oprócz pojedynczych edycji 4K UHD z filmami „Batman” z 1989 roku, „Powrót Batmana” z 1992 roku, „Batman Forever” z 1995 roku oraz „Batman i Robin” z 1997 roku do sprzedaży trafi także zbiorcze wydanie z wszystkimi czterema filmami. Jego premierę zapowiedziano jednak dopiero na 17 września.

Wszystkie cztery filmy będą zwierały ścieżkę dźwiękową Dolby Atmos oraz obraz w systemie HDR. Do wydań dołączone zostaną także płyty Blu-ray z nowym remasterem. Łącznie na płytach Blu-ray znajdzie się ponad 17 godzin dodatków, na które będą składały się między innymi komentarze reżyserów.

10552_tn.jpg 230457_front(1).jpg

230459_front.jpg 230458_front(1).jpg

Możemy założyć, że w okolicach czerwca do sprzedaży trafią także polskie eydcje wydań 4K UHD z filmami o Batmanie. Istnieje także szansa, że polskiej wersji doczekamy się w kilku zagranicznych wydaniach, ale na dokładniejsze informacje w tej kwestii będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

źródło: Blu-ray.com / zdj. Warner Bros. / DC Comics