Pamiętacie Teda? Wulgarny niedźwiadek wraca w nowym serialu! Jest pierwsza zapowiedź

Choć platforma Peacock wciąż nie podała fanom daty premiery, serialowy prequel filmów o Tedzie, ożywionym pluszowym misiu i najlepszym kumplu Marka Wahlberga doczekał się pierwszej oficjalnej grafiki i pierwszej zapowiedzi. Za nadchodzącą – zgodnie z obietnicami już wkrótce – serię odpowiada Seth MacFarlane, pomysłodawca, producent, gwiazdor i główny scenarzysta projektu. 

Ted wróci we własnym serialu. Mamy pierwsze zdjęcie i zapowiedź

Finisz zdjęć do serialu Seth MacFarlane ogłosił jeszcze w listopadzie ubiegłego roku (pokazano wówczas pierwszą fotkę zza kulis). Na pierwszy sezon serialu złoży się dziesięć odcinków. Ich akcja rozegra się na początku lat dziewięćdziesiątych – krótko po tym, jak istnienie Teda przeszło do porządku dziennego, a ożywiony pluszak trafia pod opiekę swojego najlepszego przyjaciela aka „burzowego kumpla”, szesnastoletniego Johna Bennetta.

W głównej roli powraca oczywiście sam MacFarlane, który udzielał głosu tytułowemu bohaterowi przy okazji obu filmowych widowisk z lat 2012 i 2015. W obsadzie znaleźli się też Max Burkholder (aktor z „Parenthood” zagra odmłodzoną wersję Johna), Giorgia Whigham („Punisher”), Scott Grimes („Orville”) i Alana Ubach („Euforia”).

Choć data premiery serialu nie została jeszcze ogłoszona przedstawiciele platformy Peacock wskazali, że na produkcję nie trzeba będzie już zbyt długo czekać. Przy tej okazji do sieci trafiła nowa fotka z serialu.

Ted serial Peacock

zdj. Universal / Peacock