Czy ten film znów przyciągnie do kin tłumy? Oto druga część polskiej komedii „Porady na zdrady”

Dystrybutor Kino Świat podzielił się nowym zwiastunem kontynuacji polskiej komedii romantycznej zatytułowanej „Porady na zdrady”. Pierwszą odsłonę cyklu obejrzało w naszych kinach niespełna 750 tys. widzów. Czy ekranowy pobyt drugiej części okaże się równie pomyślny? Rzućcie okiem na zwiastun.

Polski hit komediowy powraca. Plejada gwiazd w filmie „Porady na zdrady 2”

Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka, który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną udają się na drugi koniec świata, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek. Nie podoba się to jego dziewczynie Asi, która nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych na faceta jej życia.

W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe. Z pomocą przychodzi mu Tymek, który z wielkim sukcesem prowadzi grupę wsparcia „Mściwój” dla zagubionych w życiu facetów. Za jego sprawą Franek wplącze się w aferę, która wywoła u jego ukochanej jeszcze większą zazdrość niż do tej pory. Sfrustrowani swoimi partnerkami mężczyźni i rozżalone na swoich partnerów kobiety staną naprzeciw siebie, a finał tej historii zaskoczy wszystkich!

Kiedy premiera filmu „Porady na zdrady 2”. Obsada i twórcy drugiej części 

Sprawdź też: Polski hit familijny powraca! Pierwsze zdjęcia z filmu „Za duży na bajki 2”

Film wyreżyserowała Sara Bustamante-Drozdek pod opieką artystyczną Ryszarda Zatorskiego – twórcy poprzedniej części oraz takich hitów jak „Pech to nie grzech” czy „Tylko mnie kochaj”. Obok Tomasza Karolaka, widzowie zobaczą na wielkim ekranie m.in. Antoniego Królikowskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Julię Kamińską, Piotra Gąsowskiego, Karolinę Chapko, Annę Samusionek i Renatę Dancewicz.

Porady na zdrady 2” zobaczymy w polskich kinach od 4 sierpnia.

Źródło i zdj. Kino Świat