Czy to będzie kolejny udany gejowski rom-com? Amazon przypomina o adaptacji literackiego bestsellera

Platforma Prime Video pokazała w sieci nowy plakat filmu „Red, White & Royal Blue”, będącego ekranizacją bestsellerowego romansu o tym samym tytule, za który odpowiada Casey McQuiston. Sprawdźcie, jak zapowiada się produkcja, która zadebiutuje w ofercie streamera w przeciągu najbliższych paru tygodni. 

Red, White & Royal Blue” koncentruje się na losach związku syna prezydentki Stanów Zjednoczonych, Alexa Claremonta-Diaza z brytyjskim księciem Henrym. Z początku mężczyźni bynajmniej nie mają się ku sobie, jednak po wypadku z udziałem tortu na pewnym królewskim weselu, ich relacja zaczyna przybierać nieco inny obrót

Sprawdź też: „Twórca” stał się właśnie jeszcze ciekawszy. Muzykę napisał sam Hans Zimmer!

W rolach głównych obsadzeni zostali Taylor Zakhar Perez („The Kissing Booth”) jako Alex Claremont-Diaz oraz Nicholas Galitzine („Purpurowe serca”). W pozostałych rolach na ekranie pojawią się między innymi Stephen Fry, Sharon D. Clarke,  Ellie Bamber oraz Uma Thurman w roli prezydentki USA, Ellen Claremont. Za kamerą filmu stanął Matthew Lopez, który – wspólnie z Tedem Malawerem – odpowiadał też za scenariusz.

Film „Red, White & Royal Blue” trafi na Prime Video dokładnie 11 sierpnia

Red White and Royal Blue nowy plakat.JPG 

Zdj. Prime Video