Czy to najładniejsza animacja o Pokémonach? Premiera serialu Netfliksa jeszcze w tym miesiącu

Netflix pokazał w sieci kilka nowych grafik z nadchodzącego jeszcze w tym miesiącu serialu „Konsjerżka Pokémonów”. Przypomnijmy, ze tytuł współrealizowany z The Pokémon Company odchodzi od znanego z poprzednich odsłon stylu animacji, opierając się w całości na technice poklatkowej

Na Netflix trafi nowa animacja ze świata Pokémonów

Konsjerżka Pokémonów opowiada historię Haru, konsjerżki w kurorcie dla Pokémonów, oraz jej interakcji z Pokémonami i ich właścicielami, którzy są gośćmi ośrodka” – czytamy w zamieszczonym przez streamera oficjalnym opisie serialu. Przede wszystkim wskazuje on, że nowe „Pokémony” raz jeszcze spróbują odsunąć od klasycznej formuły fabuł spod tej marki, czyli opowieści opartych na trenowaniu i walkach tytułowych stworzeń (wcześniej takie samo podejście można było przypisać aktorskiej adaptacji, czyli dobrze przyjętemu filmowi „Detektyw Pikachu”).

Konsjerżka Pokemonów 4.JPG

Konsjerżka Pokemonów 2.JPG

Konsjerżka Pokemonów 3.JPG

Konsjerżka Pokemonów 1.JPG

Konsjerżka Pokémonów” debiutuje w tym miesiącu. Kiedy dokładnie?

Za stronę wizualną „Konsjerżki Pokémonów” odpowiada firma Dwarf Studios, mające w dorobku inną animację streamera – znakomicie przyjęte „Rilakkuma i Kaoru”. Seria nie otrzymała jeszcze daty premiery, ale możemy założyć, że do oferty streamera trafi w tym roku. Warto dodać, że osobno Netflix szykuje nową serię live-action rozgrywającą się w świecie Pokémonów – pierwsze wzmianki o projekcie padły jeszcze w roku 2022, podczas prezentacji Pokémon Presents.

Premierę serii w ramach oferty Netfliksa przewidziano na 28 grudnia. Na pierwszy sezon złożą się cztery odcinki.

Zdj. Netflix