Czy Zazie Beetz powróci w kontynuacji „Jokera”? Aktorka negocjuje dołączenie do obsady

Studio Warner Bros. na dobre rozpoczęło prace nad kontynuacją „Jokera”. Wiemy już, że kontrakt na zagranie w produkcji podpisał zarówno Joaquin Phoenix wracający w tytułowej roli, jak i Lady Gaga, która zadebiutuje w roli Harley Quinn. Okazuje się, że w twórcy chcą, aby w filmie wystąpiła także Zazie Beetz znana z pierwszej części.

Aktorka wcielająca się w pierwszej części w samotną matkę mieszkającą obok Arthura Flecka, którą główny bohater uważał za swoją dziewczynę, prowadzi aktualnie negocjacje na temat dołączenia do obsady kontynuacji, która otrzymała tytuł „Joker: Folie À Deux”. Prace na planie ruszą w grudniu tego roku. Zazie Beetz możemy oglądać aktualnie w kinach w produkcji „Bullet Train”, a niedługo będziemy mogli zobaczyć ją w finałowym sezonie serialu „Atlanta”.

Sprawdź też: „Atlanta” wraca po raz ostatni. Pełny zwiastun finałowej serii Donalda Glovera.

Akcja drugiej części będzie rozgrywała się w szpitalu psychiatrycznym Arkham Asylum i opowie historię Arthura Flecka znanego także jako Joker, w którym zakochuje się doktor Harleen Frances Quinzel pracująca z pacjentami zakładu. Film będzie osadzony w alternatywnym uniwersum względem tego, w którym w Harley Quinn wciela się Margot Robbie i opowie zupełnie nową wersję związku słynnej pary.

Premiera filmu „Joker: Folie À Deux” odbędzie się w kinach 4 października 2024 roku. Autorami scenariusza do filmu są Todd Phillips oraz Scott Silver. Twórca pierwszej części powróci najprawdopodobniej także na stanowisku reżysera filmu.

źródło: deadline.com / zdj. Warner Bros.