Czyj tyłek zobaczyliśmy w „The Boys”? To była prawdziwa reakcja aktorki na TO zdjęcie

W premierowych odcinkach czwartego sezonu serialu The Boys nie brakowało wielu brutalnych i niecenzuralnych scen charakterystycznych dla superbohaterskiej produkcji Amazona. Jedna z nich była szokiem nie tylko dla widzów, ale też jednej z głównych gwiazd.

To była prawdziwa reakcja aktorki na zdjęcie tyłka od Butchera

W czwartym sezonie The Boys grany przez Karla Urbana były już lider Chłopaków szuka na własną rękę sposobu na pozbycie się Homelandera i chcąc doprowadzić do śmierci swojego największego wroga Butcher był nawet skłonny zawrzeć sojuz z przyszłą wiceprezydent Victorią Neuman (Claudia Doumit). Aby uwolnić Ryana (Cameron Crovetti) od wpływu Ojczyznosława (Antony Starr), Rzeźnik miał dostarczyć zdemoralizowanej polityk, obciążające ją materiały, ale ostatecznie Billy zmienia zdanie i postanawia odmówić współpracy w typowy dla siebie sposób: wysyłając jej zdjęcie swojego tyłka.

Showrunner serialu Eric Kripke ujawnił właśnie w mediach społecznościowych, że reakcja Claudii Doumit pokazana w serialu to tak naprawdę pierwsza i autentyczna reakcja aktorki na zdjęcie, które jej bohaterka zobaczyła na swoim telefonie. „To była prawdziwa reakcja Claudii, gdy zobaczyła to zdjęcie po raz pierwszy. Wszystko było autentyczne” – przekonywał twórca The Boys.

Sprawdź też: Serialowe i filmowe hity tygodnia: Komedia z Maciejem Stuhrem i akcja z Jessicą Albą.

Rozwijając wątek niecenzuralnego zdjęcia Kripke wyjaśnił w odpowiedzi na setki pytań o to, czyj tyłek widzowie oraz Claudia Doumit zobaczyli na ekranie, że nie był to tyłek Karla Urbana, a specjalnie zatrudnionego modela. „Ponieważ setki z Was o to pytało: odbyt z pierwszego odcinka 4. sezonu NIE należy do Butchera (ani Karla). Zatrudniliśmy modela (nie znam jego imienia). Wybrałem zdjęcie na podstawie około 20 różnych zdjęć odbytu. Tak, Hollywood to fabryka wspaniałych snów” napisał w swoich mediach społecznościowych Kripke.

zdj. Amazon Prime Video