Daisy Edgar-Jones dołącza do obsady drugiej części katastroficznego widowiska „Twister”

Obsadzono kolejną rolę w sequelu katastroficznego widowiska „Twister” szykowanym przez wytwórnię Universal Pictures. W filmie kontynuującym opowieść zapoczątkowaną jeszcze w 1996 roku pojawi się Daisy Edgar-Jones („Gdzie śpiewają raki”, „Fresh”).

Nowy film o łowcach burz nosi tytuł „Twisters”. Scenariusz sequela napisał Mark L. Smith, mający w dorobku między innymi tekst do „Zjawy”. Pierwsze zapowiedzi wskazują, że film ma skupić się na wątku bohaterki Helen Hunt oraz jej córki, która podobnie jak rodzice zajmuje się ściganiem burz. Choć nie potwierdza tego najnowszy raport, możemy założyć, że to właśnie rola córki postaci Hunt przypadnie Edgar-Jones.

Sprawdź też: Denzel Washington ponownie łączy siły z Ridleyem Scottem. Gwiazdor dołączy do obsady „Gladiatora 2”.

Przypomnijmy, że pierwsza informacja o planach na kontynuację hitu z Hunt i Billem Paxtonem trafiła do sieci jeszcze w październiku ubiegłego roku. Wraz z przybliżonym terminem wejścia na plan (na wiosnę tego roku) rozeszła się krótka lista głównych kandydatów do wyreżyserowania filmu (znaleźli się na niej między innymi Travis Knight  i Dan Trachtenberg), ale od pewnego czasu wiemy, że za kamerą znajdzie się Lee Isaac Chung, reżyser i scenarzysta docenionego dramatu studia A24Minari”. 

Universal Pictures wyznaczyło termin premiery filmu na rok 2024. O ile nie dojdzie do zmian w grafiku, na sali kinowej będziemy mogli zasiąść dokładnie 19 lipca

źródło: Deadline / zdj. Hulu