Daniel Craig wróci jako genialny detektyw. Netflix szykuje już „Na noże 3”

Netflix zabiera się za realizację kolejnej części kryminalnych komedii zapoczątkowanej przez film „Na noże”. Prace na planie kontynuacji „Glass Onion” wystartują jeszcze w tym roku. W głównej roli powróci oczywiście Daniel Craig.

Trzecia część serii Na Noże coraz bliżej

Po tym, jak w marcu 2021 roku Netflix wykupił praw do kontynuacji filmu „Na Noże” za niemal 470 milionów dolarów, platforma na razie zrealizowana jedną kontynuację, która debiutowała w Święta Bożego Narodzenia 2022 roku. Krytycy i widzowie dobrze przyjęli „Glass Onion”, więc szybko stało się jasne, że doczekamy się też kolejnej części, która domknie trylogię o przygodach Benoit Blanca (Daniel Craig). Prace nad filmem miały wystartować w zeszłym roku, ale plany na realizację powstrzymał strajk scenarzystów i aktorów. Wygląda jednak na to, że scenariusz do filmu jest już gotowy, bo Netflix wyznaczył przybliżony termin okresu zdjęciowego. 

Prace na planie trzeciej części „Na Noże” mają ruszyć w tym roku. O tegorocznej premierze w okresie świąt możemy co prawda zapomnieć, ale film powinien być gotowy na drugą połowę 2025 roku. Nad projektem jako reżyser i scenarzysta ponownie czuwa Rian Johnson.

Sprawdź też: Luty na Netflix zapowiada się epicko! Sporo polskich premier i serialowe hity.

Na noze glass onion

Filmy składające hołd detektywistycznym powieściom Agathy Christie zbierały do tej pory wyjątkowo gwiazdorskie obsady i możemy zakładać, że w trzeciej części też nie zabraknie głośnych nazwisk. Do tej pory przez serię przewinęły się takie gwiazdy jak: Ana de Armas, Chris Evans, Jamie Lee Curtis, Janelle Monáe, Edward Norton i Kate Hudson. To, czego na pewno nie zabraknie w kolejnych przygodach detektywa Blanca to także kolejna wielowątkowa sprawa morderstwa.

zdj. Netflix