Danny Ramirez dołącza do obsady serialu „Falcon i Zimowy żołnierz”

Najnowsze doniesienia z Hollywood ujawniają, że w obsadzie serialu „Falcon i Zimowy żołnierz” od Marvela znalazł się Danny Ramirez.

Szczegóły na temat bohatera, którego gra Ramirez nie zostały ujawnione, ale co ciekawe, mówi się, że aktor otrzymał istotną rolę w przygotowywanej dla platformy Disney+ produkcji. Ostatnio zagrał w filmie „Top Gun: Maverick”, a w jego serialowym dorobku znajdują się takie tytuły jak: „On My Block” i „The Gifted: Naznaczeni”, produkcja Foksa opierająca się na komiksach Marvela.

Wydarzenia przedstawione w produkcji będą osadzone po filmie „Avengers: Koniec gry”, kiedy to Falcon zyskał miano Kapitana Ameryki. Jak zdradził sam Kevin Feige, serial skoncentruje się na tym, co Sam Wilson zamierza uczynić z dziedzictwem swojego przyjaciela, Steve'a Rogersa.

W obsadzie serialu są Anthony Mackie wracający jako Falcon, Sebastian Stan wcielający się w Zimowego żołnierza oraz Wyatt Russell wcielający się w Johna Walkera, znanego lepiej jako jako U.S. Agent, pracującego dla rządu zastępcę Kapitana Ameryki. Nie zabraknie też Daniela Brühla wracającego w roli Barona Zemo. W pozostałych rolach zagrali Adepero Oduye („The Big Short”), Desmond Chiam („The Shannara Chronicles”) i Miki Ishikawa („The Terror”), Erin Kellyman oraz Georges St-Pierre, kanadyjski zawodnik MMA, którego mogliśmy zobaczyć w epizodycznej roli Batroca Leapera w drugim filmie o przygodach Kapitana Ameryki.

źródło: hollywoodreporter.com / zdj.20th Century Studios