Danny Trejo w pierwszym fragmencie „Murder in the Woods”

W sieci pojawił się pierwszy fragment debiutującego już jutro w cyfrowej dystrybucji slashera „Murder in the Woods”. Jedną z głównych ról w filmie zagrał Danny Trejo („Maczeta”).

Produkcja czerpiąca garściami z klasyki gatunku opowie o grupie studentów college'u, którzy udają się na weekendowy wyjazd do odosobnionego domku w głębi lasu. Wbrew nakazom swojej babci, główny bohater Jesse (José Julián) dołącza do grupy. Wkrótce po przybyciu na miejsce, przyjaciele odkrywają mroczny sekret, skrywany we wnętrzu chatki.

Za reżyserię produkcji odpowiada meksykański filmowiec Luis Iga Garza („The Call”). Scenariusz przygotowała Yelyna De Leon. Poza TrejoJuliánem, w filmie pojawią się też Jeanette Samano, Chelsea Rendon, Catherine Toribio, Jordan Diambrini, Kade Wise i znany z „Dextera” oraz „Better Call SaulKurt Caceres. Film zyskał sobie uznanie jury podczas kilku międzynarodowych festiwali, zwyciężając w aż dziewięciu kategoriach (w tym w kategorii „Najlepszy film”) podczas LA Skins Film Festival.

źródło: Movie Web / zdj. 24 Frame / Rezinate Entertainment