Daredevil coraz bliżej MCU? Feige ponownie komentuje plotki o powrocie bohatera

Coraz więcej wskazuje na to, że Daredevil pojawi się w filmowym uniwersum Marvela. Ostatnie przecieki dotyczące powrotu popularnego bohatera stojącego na straży pokoju w Hell's Kitchen w wymowny sposób skomentował Kevin Feige.

Od wielu miesięcy krążą plotki o powrocie Matta Murdocka, który był najjaśniejszym punktem serialowego uniwersum Netfliksa, a na początku grudnia pojawiła się informacja sugerująca, że Kevin Feige postanowił odpowiedzieć na prośby widzów i zdecydował, że Charlie Cox powróci roli Daredevila w filmie „Spider-Man 3”. O pojawienie się bohaterów seriali Netfliksa w ramach filmowo-serialowego uniwersum Marvela zapytano Feigego podczas niedawnej serii wywiadów, w których prezes Marvela promował serial „WandaVision”.

Podczas jednego z wywiadów dziennikarz serwisu Collider wprost zapytał Feigego o powrót Coxa do roli Daredevila w filmie „Spider-Man 3”, a reakcja szefa Marvela może sugerować, że plotki okażą się ostatecznie prawdziwe. Feige nie udzielił odpowiedzi na pytanie i jak relacjonuje dziennikarz, skwitował je wymownym uśmiechem.

Dziennikarz: Czy jest jakakolwiek szansa, na to, że ​​Charlie Cox może powrócić jako Daredevil, czy uważasz, że to, co robił Netflix jako alternatywny wszechświat?

Spoglądam na wszystko, co wydarzyło się wcześniej, czy to w naszych filmach, czy w serialach telewizyjnych Marvela, a w szczególności w komiksach, grach wideo, kreskówkach, wszystko to jest dostępne jako inspiracja dla przyszłości MCU. W ten sposób komiksy działały przez wiele lat, więc zobaczymy.

Po tym, jak dziennikarz dodał: Myślę, że wiele osób naprawdę pokochało Charliego w tej roli i liczy na to, że powróci Feige nic nie odpowiedział, a jedynie spojrzał na dziennikarza i się uśmiechnął.

Feige kontynuował kwestię powrotu Darevila oraz innych bohaterów seriali Netfliksa w kolejnym wywiadzie, w którym stwierdził, że w produkcjach tych pojawiło się kilku znakomitych aktorów, którym udało się stworzyć świetne postacie.

Wszystko jest możliwe. Jedną z najfajniejszych rzeczy w komiksach jest to, że postacie pojawiają się i znikają, przychodzą i odchodzą. To wszystko stanowi dla nas inspirację. W tych serialach pojawili się świetni aktorzy i świetne postacie.

źródło: comicbookmovie.com / collider.com / zdj. Marvel