„Dark Nights: Death Metal” – komiksowy event Snydera dostanie własny soundtrack. Nowy zwiastun

Jeszcze w ubiegłym roku dowiedzieliśmy się, że komiksowa seria „Dark Nights: Death Metal” od DC doczeka się własnego soundtracku. Teraz na oficjalnym kanale wydawnictwa pojawił się oficjalny zwiastun krążka. Dowiedzieliśmy sie też, że ścieżka dźwiękowa zadebiutuje w muzycznym streamingu, na CD i w formie albumu winylowego. Poniżej zobaczycie, jak prezentują się poszczególne wydania. 

Soundtrack do „Dark Nights: Death Metal” zadebiutuje 16 lipca tego roku. W limitowanym wydaniu winylowym znajdą się dwie płyty w specjalnych wariantach kolorystycznych. Za wydawnictwo trzeba będzie zapłacić 30 funtów. Pre-order w tym miejscu. Album CD będzie kosztował o połowę mniej, niecałe 15 funtów (pre-order).

Producentem oficjalnej ścieżki dźwiękowej jest między innymi Tyler Bates. Na krążku znajdą się kawałki takich wykonawców jak Rise Against, Starcrawlera i Chelsea Wolfe. Pełna tracklista poniżej.

 1. Mastodon - Forged by Neron
 2. Chelsea Wolfe - Diana
 3. HEALTH, Tyler Bates - ANTI-LIFE (feat. Chino Moreno)
 4. Maria Brink, Tyler Bates - Meet Me In Fire (feat. Andy Biersack)
 5. Grey Daze - Anything, Anything
 6. Rise Against - Broken Dreams, Inc.
 7. Manchester Orchestra - Never Ending
 8. Denzel Curry, PlayThatBoiZay - Bad Luck
 9. Carach Angren - Skull With a Forked Tongue
 10. Starcrawler - Good Time Girl
 11. GUNSHIP, Tyler Bates - Berserker (feat. Dave Lombardo)
 12. Greg Puciato, Tyler Bates, Gil Sharone - Now You've Really Done It 
 13. Show Me The Body - Stone Cold Earth
 14. IDLES - Sodium
 15. Soccer Mommy - Kissing in the Rain

Przypomnijmy, że „Dark Nights: Death Metal” jest sequelem specjalnego wydarzenia komiksowego zaprojektowanego przez Scotta Snydera i Grega Capullo pod tytułem „Dark Nights: Metal”. Tym razem bohaterom przyszło zmierzyć się z antagonistą znanym jako Batman, Który się Śmieje, który opanował Ziemię. Jej obrońcy, między innymi Superman, Batman i Wonder Woman zostali rozproszeni i zmuszeni do walki w pojedynkę. Tymczasem, ludzkość stanęła na skraju zagłady. 

Soundtrack do „Dark Nights: Death Metal”

Soundtrack do „Dark Nights: Death Metal”

zdj. DC