„Dark Nights: Death Metal” z oficjalnym soundtrackiem. Posłuchajcie fragmentu nowego singla Rise Against

Dark Nights: Death Metal” doczeka się własnego soundtracku. Zgodnie z zapowiedziami, na debiutującym w 2021 roku krążku znajdzie się sporo niespodzianek, zaś jedną z nich będzie ujawniony dziś, zupełnie nowy singiel zespołu Rise Against.

DC Comics udostępniło dziś w sieci pierwszy odcinek serii oprawionych w metalowe brzmienia shortów promujących towarzyszący komiksom album. Reżyserią odcinka, wykorzystującego panele z pierwszego zeszytu „Death Metal” zajął się kompozytor Tyler Bates. Artysta jest też producentem oficjalnej ścieżki dźwiękowej. Krótko po napisach końcowych będziecie mieli okazję usłyszeć snippet z nowej piosenki Rise Against, zatytułowanej „Broken Dreams”.

„Dark Nights: Death Metal” jest sequelem specjalnego wydarzenia komiksowego zaprojektowanego przez Scotta Snydera i Grega Capullo w 2017 pod tytułem „Dark Nights: Metal”. Tym razem bohaterom przyszło zmierzyć się z antagonistą znanym jako Batman, Który się Śmieje, który opanował Ziemię. Jej obrońcy Superman, Batman i Wonder Woman zostali rozproszeni i zmuszeni do walki w pojedynkę. Tymczasem, ludzkość staje na skraju zagłady. 

Źródło: CBR / zdj. DC Comics