Daryl Dixon, a w tle zniszczona Wieża Eiffla. Jest nadzieja dla świata „The Walking Dead”

Wkrótce po zamknięciu sezonu wakacyjnego fani uniwersum „The Walking Dead” otrzymają okazję do kolejnego spotkania z ulubionym bohaterem. W ramach najnowszej produkcji do świata na motywach komiksów Roberta Kirkmana powrócimy wraz z solową przygodą Daryla Dixona. Zerknijcie na nowy plakat zapowiadający jego wyprawę do postapokaliptycznej Francji.

Po zakończeniu wydarzeń głównej serii bohater grany przez Normana Reedusa trafia do Francji. Daryl wkrótce spotyka Isabelle, przedstawicielkę tajemniczej grupy religijnej, z którą łączy siły. Podczas wspólnej podróży oboje będą musieli mierzyć się ze swoją mroczną przeszłością. Jedną z głównych ról w serialu odegra też Quinn - Brytyjczyk wysiedlony ze swojego kraju, który stał się wyjątkowo potężną personą na mapie Paryża po apokalipsie zombie.

Przypomnijmy, że w ubiegłym miesiącu stacja AMC zdecydowała się na szybkie przedłużenie serialu na drugi sezon (ten sam los spotkał również emitowany od czerwca „The Walking Dead: Dead City, w którym widzowie śledzić mogą dalsze poczynania Maggie i Negana). Wraz z Reedusem obsadę wrześniowej propozycji z uniwersum „TWD” tworzą przede wszystkim Clémence Poésy (Isabelle) oraz Adam Nagatis (Quinn). 

Sprawdź też: Wiemy, kiedy powróci „Fargo”. W 5. sezonie wystąpi plejada gwiazd telewizji!

Na stanowisku showrunnera znalazł się David Zabel. Premiera „The Walking Dead: Daryl Dixon” odbędzie się dokładnie 10 września. Na całość pierwszego sezonu złoży się 6 odcinków.

Norman Reedus Daryl Dixon nowy plakat.JPG

Zdj. AMC