Daryl Dixon rusza w podróż przez Francję. Mamy następną zapowiedź spin-offu „The Walking Dead”

„The Walking Dead” odeszło, niech żyje nowe „The Walking Dead”. W ramówce AMC co tydzień debiutują już nowe odcinki miniserialu „Dead City” poświęconego Neganowi i Maggie, a tej jesieni widzów czeka kolejne spotkanie z Darylem Dixonem. Zerknijcie na nową zapowiedź serii z główną rolą Normana Reedusa

Po zakończeniu wydarzeń głównej serii Daryl przemierzy Atlantyk i trafi do Francji, gdzie będziemy mieli okazję zobaczyć zupełnie nowy poziom świata opanowanego przez zombie. Bohater spotka na swojej drodze Isabelle (Clémence Poésy), przedstawicielkę tajemniczej grupy religijnej, z którą połączy siły. Podczas wspólnej podróży po Francji oboje będą musieli mierzyć się ze swoją mroczną przeszłością. Jedną z głównych ról w produkcji odegra też Quinn (w tej roli Adam Nagaitis), Brytyjczyk wysiedlony ze swojego kraju, który stał się wyjątkowo potężną personą na mapie postapokaliptycznego Paryża jako handlarz na czarnym rynku i właściciel Demimonde, podziemnego klubu nocnego.

Dodajmy, że wbrew wcześniejszym raportom, w serialu może też dojść do ponownego spotkania tytułowego bohatera z postacią Carol, zagraną ponownie przez Melissę McBride. A przynajmniej na to wskazuje niedawny tweet Jeffreya Deana Morgana.

Na stanowisku showrunnera serialu znalazł się David Zabel. Premiera „The Walking Dead: Daryl Dixon” odbędzie się tej jesieni. Na całość sezonu ma złożyć się sześć odcinków.

Źródło: Bloody Disgusting / zdj. AMC