Dave Bautista wraca jako „Mój przyjaciel szpieg”. Zwiastun nowej części akcyjniaka od Amazona

Dave Bautista pojawi się w najbliższych miesiącach na ekranach w dwóch filmowych akcyjniakach. Obok nowej produkcji „The Killer’s Game” do jego filmowego dorobku będzie można dopisać też kontynuację filmu „Mój przyjaciel szpieg” od platformy Prime Video, która właśnie doczekała się pierwszego zwiastuna.

Dave Bautista w zwiastunie komedii akcji „Mój przyjaciel szpieg 2”

W pierwszej części debiutującej w streamingu w 2020 roku poznaliśmy dziewięcioletnią Sophie, która przyłapała agentów CIA na inwigilacji jej rodzinnego mieszkania. Prowadzący tajną operację JJ (Dave Bautista) miał tylko jedno wyjście, musiał zgodzić się, że w zamian za dotrzymanie tajemnicy wprowadzi inteligentną i rezolutną dziewczynkę w tajniki szpiegowskiego fachu.

Sprawdź też: Kolejny świetny serial animowany wróci jesienią! Trzeci sezon „Legendy Vox Machiny” nadchodzi!

Po czterech latach w życiu bohaterów wiele się zmieniło. Weteran CIA JJ (Dave Bautista) i jego 14-letnia pasierbica i protegowana Sophie (Chloe Coleman), ponownie jednoczą siły, aby uratować świat, gdy podczas licealnego tournée chóru po Włoszech zostają uwikłani w nikczemny spisek nuklearny wymierzony w Watykan.

W obsadzie oprócz wspomnianej dwójki meldują się także: Kristen Schaal, Flula Borg, Craig Robinson, Billy Barratt, Taeho K, a także Anna Faris i Ken Jeong. Film wyreżyserował Pete Segal do scenariusza stworzonego wspólnie z Erichem Hoeberem i Jonem Hoeberem. Premierę filmu „Mój przyjaciel szpieg — Wieczne miasto” zapowiedziano na platformie Prime Video na 18 lipca.

zdj. Amazon Prime Video