De Niro i Pacino na nowym zdjęciu z The Irishman. Scorsese opowiada o problemach z filmem

Zdjęcia na planie nowego filmu Martina Scorsese pod tytułem „The Irishman”, w którym główne role zagrali Al Pacino, Robert De Niro i Joe Pesci, zostały już zakończone, ale reżyser poinformował właśnie o nowych problemach związanych z procesem cyfrowego odmładzania aktorów. W sieci pojawiły się też nowe zdjęcia z planu. Zobaczcie sami.

Martin Scorsese przyznał ostatnio, że prace nad jego nowym filmem powstającym dla Netfliksa opóźniają się ze względu na skomplikowany proces odmładzania głównych bohaterów produkcji. Reżyser przyznał, że nie jest zadowolony z niektórych scen, w których aktorzy zostali odmłodzeni cyfrowo. Scorsese narzeka przede wszystkim na nienaturalną mimikę twarzy oraz brak głębi w oczach aktorów w scenach, które zostały obrobione cyfrowo, i stwierdził, że twórcy będą musieli poświęcić jeszcze dużo czasu na dopracowanie efektów.

Jak na razie nie wiemy, czy przedłużenie prac nad odmładzaniem aktorów wpłynie na przesunięcie daty premiery. Początkowo mówiło się, że film zadebiutuje na platformie Netflix już tej jesieni.

Scenariusz do filmu powstał na podstawie książki „I Heard You Paint Houses” Charlesa Brandta i opowiada o życiu jednego z przywódców Międzynarodowego Związku Transportowców, Jimmy'ego Hoffy, oraz Franka Sheerana, mafijnego zabójcy, który twierdził, że jest odpowiedzialny za zniknięcie Jimmy’ego Hoffy, a także wie, kto zabił Johna F. Kennedy’ego. W dwójkę głównych bohaterów wcielają się Robert De Niro i Al Pacino. Joe Pesci natomiast zagra mafijnego bossa, Russella Bufalino. Pierwsza część filmu pokaże nam przeszłość głównych bohaterów, a w drugiej połowie przeniesiemy się do teraźniejszości, aby zobaczyć, jak ich wcześniejsze decyzje odbiły się na ich życiu.

Więcej zdjęć z planu możecie zobaczyć na: dailymail.co.uk.

źródło: Dailymail.co.uk / zdj. Netflix