Dev Patel jako siostrzeniec Króla Artura. Nowe zdjęcia z „The Green Knight”

Do sieci trafiły następne dwa zdjęcia z widowiska fantasy, „The Green Knight”. Na nowych fotkach zobaczycie Deva Patela w roli Gawena, siostrzeńca Króla Artura. Najnowszy film studia A24 („Midsommar”) zobaczymy w polskich kinach już 6 sierpnia.

Film wyreżyserowany przez Davida Lowery'ego („Ghost Story”) zapowiadany jest jako epopeja fantasy, nasycona stylem horrorów studia Hammer i fantastyki lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Produkcja przedstawi zupełnie nową wersję mitów arturiańskich, w ramach której zagrany przez Patela Sir Gawen spróbuje udowodnić swoją odwagę i podejmie się konfrontacji z tytułowym Zielonym Rycerzem, szmaragdowym gigantem powątpiewającym w ludzką waleczność.

W „The Green Knight” zobaczymy także innymi Alicię Vikander, Joela Edgertona, Barry'ego Keoghana i Ralpha Inesona. Dodajmy, że film doczekał się najwyższej klasyfikacji wiekowej. Kategorię R organizacja Motion Picture Association uzasadniła obecnymi w filmie scenami „przemocy, nagości i obecnością podtekstów seksualnych”.

Alicia Vikander i Dev Patel w filmie „The Green Knight”

Dev Patel w filmie „The Green Knight”

Zdj. A24 / EW