DeVito potwierdza powrót „Bliźniaków” i omawia możliwość powrotu do roli Pingwina

Poznaliśmy nowy termin rozpoczęcia prac zdjęciowych nad „Triplets”, czyli kontynuacją kultowej komedii „Bliźniaki” z 1988 roku. W nowym wywiadzie gwiazdor produkcji, Danny DeVito potwierdził, że na planie filmu znajdzie się już wkrótce, a dokładniej: w lutym przyszłego roku.

Przypomnijmy, że w obsadzie sequela jest też Tracy Morgan, który wcieli w rolę trzeciego, zaginionego brata. Za scenariusz odpowiadają Dylan Dawson i Lucas Kavner. Jako reżyser powrócić ma twórca pierwszej części widowiska, czyli Ivan Reitman. Oryginał okazał się dużym sukcesem dla studia Universal, zarabiając 216 milionów dolarów na całym świecie i zyskując miano jednego z najlepiej zarabiających filmów 1988 roku. 

Sequel powstałego aż 33 lata temu filmu został zapowiedziany jeszcze w 2012 roku. Zdjęcia do filmu odbędą się w Bostonie

Warto dodać, że w tej samej rozmowie, DeVito odniósł się też do możliwości powrotu w roli Pingwina z filmu „Powrót Batmana”. Fanom, którzy zastanawiali się, w jakim stopniu – w obliczu powracającego do kreacji Batmana w widowisku „The Flash” Michaela Keatona – prawdopodobny jest powrót jednego z jego najbardziej kultowych, filmowych przeciwników, DeVito odpowiedział, nie wykluczając takiej możliwości. „Myślę, że to możliwe, że Pingwin któregoś dnia powróci” – mówił aktor – „ale to wszystko zależy od Tima [Burtona], od tego czy Tim chciałby do tego doprowadzić. Wciąż jest na to szansa, bo jeszcze nie poumieraliśmy”. 

Źródło: Comicbook.com / zdj. Universal