„Diabeł wcielony” z Hollandem i Pattinsonem dostał nowy plakat

Netflix pokazał nowy plakat do filmu „Diabeł wcielony” („The Devil All the Time”), którego gwiazdami są Robert Pattinson i Tom Holland. Rzućcie okiem poniżej. 

Film, do którego scenariusz napisali Antonio i Paulo Campos opiera się na powieści Donalda Raya Pollocka z 2011 roku i rozgrywa się w zapomnianym miasteczku Knockemstiff w południowym Ohio. Akcja została osadzona pomiędzy końcem II wojny światowej a początkiem zaangażowania Stanów Zjednoczonych w konflikt w Wietnamie.

W Knockemstiff w stanie Ohio i w otaczających je leśnych ostępach mroczne indywidua — demoniczny kaznodzieja (Robert Pattinson), przerażające małżeństwo (Jason Clarke i Riley Keough) oraz zdeprawowany szeryf (Sebastian Stan) — zaciskają pętlę wokół młodego Arvina Russella (Tom Holland) próbującego chronić siebie i swoją rodzinę przed silami zła.

Oprócz Hollanda i Pattinsona obsadzie filmu znaleźli się także Sebastian Stan, Mia Wasikowska, Eliza Scanlen, Mia Goth i Tracy Letts. Za reżyserię filmu odpowiada Antonio Campos. Premierę zaplanowano na 16 września 2020 rok. Film dostępny będzie na platformie Netflix.

4F33D54B-D8CC-42E1-8E61-362A029C460C.jpeg

Zdj. Netflix