Disney+ obiecuje miesiąc pełen wrażeń! Te filmy i seriale obejrzymy we wrześniu

Poznajcie listę filmowych i serialowych premier, które we wrześniu pojawią się na platformie streamingowej Disney+. To będzie kolejny miesiąc ze sporą dawką świeżych produkcji. Zadowoleni będą zarówno fani aktorskich przeróbek klasycznych animacji Disneya, produkcji Marvela, jak i kryminałów, czy thrillerów. Sprawdźcie, co obejrzeć w Disney+ we wrześniu.

Disney+ wchodzi w jesień z wielką pompą. Oto co czeka na subskrybentów!

Wakacje dobiegły końca, ale platforma Disney+ nie daje nam chwili wytchnienia! We wrześniu czeka na nas sporo nowych filmów i seriali, które będą rozrywką dla całej rodziny. Wśród premier znajdziemy między innymi nową wersję „Małej syrenki” zabierającą nas ponownie do podwodnego świata Arielki. Dla fanów Marvela również mamy dobrą wiadomość. Na platformie pojawi się drugi sezon mini-serialu animowanego „Ja jestem Groot”. Powody do zadowolenia mają też fani serialu „Chirurdzy”, ponieważ 19. sezon serialu zadebiutuje na platformie już 6 września.

ANNUAL_BREADTH_UPDATE_DIS_Display_970x250_V2-PL (1).jpg

Jeśli natomiast szukacie nowych thrillerów psychologicznych, to nie możecie przegapić filmu „Nie ocali cię nikt” z główną rolą Kaitlyn Dever. Film opowiada o młodej Brynn Adams, która odkrywa tajemnice swojego rodzinnego domu, gdy niespodziewani intruzi zakłócają jej spokój.

„The kardashians” – sezon 4 – 28 września

The kardashians sezon 4-min.jpg

Kamery powracają z pełnym dostępem do prywatnego życia Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall i Kylie. Od drugich szans i nowych początków po nieoczekiwane błogosławieństwa - nadal są we wszystkim razem, przypominając, że rodzina jest najpiękniejszą częścią życia.

 „Mała syrenka” – 6 września

Mała syrenka-min.jpg

"Mała syrenka" to wyreżyserowana przez specjalistę od musicali – Boba Marshalla – aktorska wersja kultowej animacji o historii pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Ariel - najmłodszej i najbardziej niepokornej córki Trytona. Fascynacja światem ludzi ciągnie Ariel na powierzchnię wody, gdzie trafia na przystojnego księcia Eryka. Mimo wszelkich zakazów, Ariel podąża za głosem serca i zawiera pakt z podstępną morską wiedźmą Urszulą. Syrenka będzie mogła żyć na lądzie, ale cena za to dla niej i jej ojca okaże się bardzo wysoka.

„Ja jestem Groot” sezon 2 – 6 września

Ja jestem Groot sezon 2-min.jpg

Nie ma ochrony galaktyki przed tym psotnym maluchem! Przygotuj się więc na to, że mały Groot zajmie centralne miejsce w swojej drugiej własnej serii, dorastając i wpadając w kłopoty wśród gwiazd. Sezon 2. "Ja jestem Groot" to zbiór pięciu oryginalnych filmów krótkometrażowych z udziałem małego Groota, ulubionego drzewka wszystkich widzów. W nowym sezonie pojawi się kilka nowych i niezwykłych postaci, a wszystkie pięć filmów będzie dostępnych dla widzów w dniu premiery.

„Justified: Miasto strachu” – 6 września (całość)

Justified miasto strachu-min.jpg

Raylan Givens, który opuścił Kentucky 15 lat temu, mieszka teraz w Miami i jest chodzącym anachronizmem, balansującym między byciem szeryfem federalnym i ojcem 15-letniej córki. Przypadkowe spotkanie na odludnej florydzkiej autostradzie sprawia, że jedzie do Detroit. Spotyka tam Clementa Mansella, znanego jako Dzikus z Oklahomy - brutalnego i socjopatycznego desperata, który już raz wymknął się spod kontroli władz Detroit i zamierza zrobić to ponownie. Adwokat Mansella, Carolyn Wilder, ma zamiar reprezentować swojego klienta, nawet jeśli będzie to wymagało prowadzenia własnej gry między policją a przestępcą.

„Nie ocali cię nikt” – 22 września

Nie ocali cię nikt-min.jpg

„Nie ocali cię nikt” studia 20th Century Studios to trzymający w napięciu psychologiczny thriller sci-fi, którego bohaterką jest Brynn Adams, utalentowana młoda kobieta wykluczona przez mieszkańców swojego miasteczka. Samotna, ale pełna nadziei, znajduje pocieszenie w czterech ścianach domu, w którym dorastała. Pewnej nocy budzą ją dziwne hałasy, których źródłem są z całą pewnością pozaziemscy intruzi. Brynn walczy z obcymi bytami grożącymi jej przyszłości i zmuszającymi ją do zmierzenia się z przeszłością.

„Bertie Gregory: Dzika przyroda z bliska” – 13 września

Bertie Gregory Dzika przyroda z bliska-min.jpg

Bertie Gregory podróżuje po świecie, aby pokazać, jak jeszcze nikt dotąd, codzienne życie niezwykłych zwierząt. Uzbrojony w najnowocześniejszą technologię, on i jego zespół odważnie stawiają czoła ekstremalnym warunkom, aby ujawnić wyzwania, z jakimi borykają się zwierzęta. Seria pokazuje wszystkie trudności, z którymi musi zmierzyć się on i jego zespół, dostosowując się do nieprzewidywalnej dzikiej przyrody w odległych zakątkach świata, w których filmowanie rzadko przebiega zgodnie z planem.

Premiery Disney+ we wrześniu:

 • Mała syrenka – 6 września
 • Ja jestem Groot sezon 2 – 6 września
 • Justified: miasto strachu – 6 września (całość)
 • Grey's anatomy: Chirurdzy sezon 19 – 6 września
 • Ta druga dziewczyna – 13 września
 • Bertie Gregory: Dzika przyroda z bliska – 13 września
 • Lang Lang i Disney – 15 września
 • Zauroczenie – 20 września
 • U nas w Filadelfii – sezon 16 – 20 września
 • Nie ocali cię nikt – 22 września
 • Naiwniak – sezon 2 – 27 września
 • The kardashians – sezon 4 – 28 września

zdj. Vadim Rysev / depositphotos