Disney+ przynosi świetną serialową nowość! To ma być kolejny hit w streamingu

Disney+ przygotował dla swoich widzów serialową niespodziankę. Równo z premierą na innych rynkach do polskiej oferty serwisu zawitał nowy serial „Pogromca”. To kolejna świetnie oceniana produkcja wyprodukowana w Korei, która zasiliła katalog platformy.

Nowy serial na Disney+. Zapowiada się kolejny koreański hit

Pogromca” to oryginalny serial platformy Disney+ przygotowany specjalnie z myślą o debiucie w streamingu. Jego realizację ogłoszono w kwietniu zeszłego roku. W październiku serial został pokazany na Festiwalu Filmowym w Busan, gdzie został entuzjastycznie przyjęty przez widownie. Na platformie Disney+ możecie oglądać pierwsze dwa odcinki, a kolejne będą pojawiały się co tydzień. Debiutancki sezon serialu złoży się z ośmiu odcinków.

Serial opowiada historię młodego mężczyzny ruszającego z misją wymierzania sprawiedliwości przestępcom na ulicach. Kim Ji-yong był świadkiem brutalnego morderstwa swojej matki i nie może pogodzić się z tym, że wymiar sprawiedliwości doprowadził do łagodnego wyroku na człowieku, który odebrał mu najbliższą osobę na świecie. Od tragicznego wydarzenia Kim poświęcił się treningowi sztuk walki i za dania jest wzorowym studentem w akademii policyjnej, a w nocy staje się bezlitosnym pogromcą przestępców, którym dziurawy system sprawiedliwości pozwala na terroryzowanie społeczeństwa. Głównego bohatera zagrał popularny w Korei aktor i model Nam Joo-hyuk.

Produkcję bazującą na popularnym webtoonie pod tym samym tytułem wyreżyserował Choi Jeong-yeol. To już kolejna koreańska produkcja, która w ostatnich miesiącach trafiła na Disney+. Latem platformę podbijali „Niezwykli”. Produkcja w ciągu zaledwie siedmiu dni od premiery stał się najchętniej oglądaną k-dramą od platformy Disney+ i Hulu

zdj. Disney