Disney+ zabrał się za uzupełnianie oferty o filmy Foxa! Tych tytułów długo brakowało

Na początku października platforma Disney+ uzupełni wreszcie swoją ofertę o kilka filmów z katalogu nieistniejącego już studia 20th Century Fox. Wśród nich znajdziemy zarówno produkcje akcji, jak i dramat, horror i widowisko superbohaterskie. Oto lista filmów, które będą dostępne na platformie od 6 października.

Kolejne filmy Foxa trafią na platformę Disney+. Oto lista tytułów

Filmy należące do studia 20th Century Fox były częścią umowy między Disneyem a Foxem, która została zawarta w 2019 roku. W serwisie streamingowym Disney+ nadal brakuje jednak wielu produkcji nieistniejącej już wytwórni, która przez lata wyprodukowała mnóstwo filmów, a część z nich zyskało sobie miano klasyki kina. Disney powoli i systematycznie uzupełnia ofertę swojego serwisu o filmy Foxa i kolejna porcja takich produkcji pojawi się na platformie wraz z pierwszym tygodniem października.

Ofertę platformy Disney+ zasili niedługo między innymi film „Max Payne” – film oparty na popularnej grze komputerowej, w którym w tytułowego bohatera, byłego policjanta, który szuka zemsty za śmierć swojej rodziny, wcielił się Mark Wahlberg. Pojawi się też superbohaterska produkcja „Fantastyczna czwórka” – film z 2005 roku, który przedstawiał początki jednej z najsłynniejszych drużyn superbohaterów z komiksów Marvela. Film nie spotkał się co prawda z dobrym przyjęciem wśród większości widzów, ale ma też kilku zwolenników.

Dla miłośników horrorów platforma Disney+ przygotowała premierę „Omena”. Nie chodzi tutaj jednak o klasyczny horror z 1976 roku, który jest już w ofercie serwisu, ale o jego remake stworzony 30 lat później. Pojawi się też „Niepowstrzymany” – film akcji z 2010 roku, w którym Denzel Washington i Chris Pine grają rolę maszynistów muszących powstrzymać niekontrolowany pociąg towarowy pełen niebezpiecznych substancji. Warto też odnotować pojawienie się filmu „Wall Street” z 1987 roku zabierającego nas do świata finansjery i giełdy z główną rolą Michaela Douglasa. Do serwisu trafi też jego sequel.

ANNUAL_BREADTH_UPDATE_DIS_Display_970x250_V2-PL (1).jpg

Filmowe premiery na Disney+ na początku października:

  • „Max Payne”
  • „Fantastyczna czwórka”
  • „Omen” (2006)
  • „Niepowstrzymany”
  • „Wall Street”
  • „Wall Street: Pieniądz nie śpi”
  • „Brygada ponad prawem powraca”

zdj. Emre Akkoyun / Depositphotos